Antoni Roker i Janusz Chabior robią Cichy Szał

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel Antoniego Rokera

Antoni Roker i Janusz Chabior robią "Cichy Szał"

2023-05-18 8:13

Antoni Roker zamyka rozdział "Łobuza" teledyskiem do ostatniego singla ze swojej debiutanckiej płyty. Zobaczcie teledysk do utworu "Cichy Szał" — w roli głównej brawurowy Janusz Chabior!

Może i cichy, a jednak potężny. Antoni Roker przedstawia ostatni singiel ze swojego zeszłorocznego albumu o wymownym tytule — Łobuz. Po singlach Cios, Przechera i tytułowym Łobuzie czas na ostateczne uderzenie — Cichy Szał.

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

Nowy singiel Rokera!

Elektryzujący, gitarowy numer, oparty na szybkim, drapieżnym riffie, opowiada o potężnych uczuciach zestawionych z codziennymi zmaganiami w życiu z ukochaną osobą i jest swego rodzaju przestrogą dla tych, którzy w relacji nie widzą świata poza sobą. Patrzmy na siebie z troską i uwagą, dbajmy o swój każdy dzień, tak normalnie, po ludzku i finalnie, żyjmy tak, żeby jutro nie skończyć jak bohaterowie tej opowieści, żeby nie było tak, że:

Nie będzie powrotu do tego co było, że wszystko już dawno, dawno się skończyło". Pieniądze są ważne, ale bez Miłości jesteśmy martwi. Miłość jest najważniejsza — dodaje Antoni Roker.

Janusz Chabior w teledysku do singla!

W teledysku do singla obok samego Rokera i Sylwii Pędziwiatr-Stefan, wystąpił jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów, znany z kultowych ról w takich produkcjach filmowych i serialowych, jak: Ślepnąć od świateł, Wołyń, Drogówka, Służby specjalne, Pitbull, Komisarz Alex, Symetria, Pod powierzchnią, Różyczka czy Chce się żyć Janusz Chabior.

Za reżyserię klipu odpowiada Maciej “Motyl” Motylewski. Nagranie utworu zrealizował Zbigniew Piotrowski w Robak Studio.

Od kiedy zobaczyłem „Symetrie" z Chabiorem w roli strażnika więziennego, wiedziałem, że to jest mój człowiek. Charyzma, kozacka i niecodzienna fizjonomia, ogromny wewnętrzny spokój, a jednocześnie dzikość w każdym spojrzeniu. Janusz z marszu stał się moim mistrzem polskiego kina, ale wtedy nawet przez chwilę nie myślałem, że zagra główną rolę w teledysku do najważniejszej piosenki, którą do tej pory napisałem. Co więcej, nawet nie mogłem pomarzyć, że zagra mnie, Antoniego Rokera, wiele, wiele lat starszego. Nawet teraz wydaje mi się to wciąż nierealne. A jednak, Janusz Chabior stał się częścią ścieżki dźwiękowej mojego życia — dodaje Roker.