All Them Witches

i

Autor: Materiały prasowe Stodoła

All Them Witches w Stodole 2022 - dlaczego warto pójść na warszawski koncert?

2022-09-26 12:38

“World class heavy psych... Best classic rock of the future.” - tak o zespole All Them Witches pisze magazyn Rolling Stone. A jak dobrze wiemy, taka laurka nie zdarza się zbyt często. Wkrótce smakosze dobrej, mrocznej rockowej muzyki będą mieli okazję usłyszeć trio z Nashville na żywo w warszawskiej Stodole. Tego wydarzenia nie można przegapić!

„Nothing as the Ideal”, zawierający 8 kawałków album został nagrany w legendarnym Abbey Road Studios w Studio Two (gdzie największe hity nagrywali The Beatles, Pink Floyd i wielu innych artystów). Producentami krążka są zespół oraz Mikey Allred (producent ich debiutanckiego, świtnie przyjętego wydawnictwa z 2015 roku „Dying Surfer Meets His Maker”).

„Nothing as the Ideal” jest następcą uznanego albumu All Them Witches z 2018 „ATW” i zeszłorocznego singla „1X1”. Wybiegająca w przyszłość najnowsza propozycja grupy jest jej najbardziej eksperymentalnym dziełem do tej pory. To ich najcięższy album, intymny i pulsujący. „Nothing as the Ideal” to także pierwszy album zespołu wydany w trzyosobowym składzie. All Them Witches tworzą: Charles Michael Parks, Jr (wokal, bas), Ben McLeod (gitara) i Robby Staebler (perkusja).

Takich koncertów, jak ten w Stodole, nie można odpuszczać. All Them Witches to kapela, o której niebawem będzie mówić się "kultowa" i nie będą to słowa bez pokrycia.

All Them Witches - bilety

Gdzie kupić:

  • Ticketclub.pl
  • Stodola.pl
  • LiveNation.pl
  • Ticketmaster.pl

Cena: 100 zł