Alice Cooper pracuje nad nowym albumem! Nita Strauss wraca do zespołu artysty!

i

Autor: HANS KLAUS TECHT/AFP/East News Alice Cooper zapowiedział nowe wydawnictwo i ogłosił powrót gitarzystki

Alice Cooper pracuje nad nowym albumem! Muzyk zdradził jego potencjalny tytuł

2023-04-26 13:47

U Alice'a Coopera bardzo dużo się obecnie dzieje! Muzyk zdecydowanie nie zwalnia tempa i już ogłosił, że pracuje nad nowym albumem! Artysta obiecuje, że materiał nie zawiedzie największych fanów rockowych klimatów. Jak miałoby zostać zatytułowane wydawnictwo? Alice Cooper ujawnił wstępny tytuł i zdradził, o czym będą utwory.

Alice Cooper skończył w tym roku dokładnie 75 lat - czas na emeryturę? Nic bardziej mylnego! Artysta ma na koncie już dwadzieścia jeden albumów studyjnych, z czego ostatni, Detroit Stories, ukazał się w 2021 roku. Muzyk oficjalnie ogłosił, że nadchodzi kolejne jego solowe wydawnictwo! Co wiadomo na jego temat ?W środę 1 marca muzyk prowadził swoją audycję w radiu Planet Rock, w której to zdradził, że jego nadchodzący krążek dosłownie "znokautuje wszystkich!". Cooper powiedział, że kilka osób słyszało już ten materiał i określiło go jak świetny, klasyczny rock and roll. Już w ubiegłym roku artysta mówił o tym, że pracuje nad kilkoma nowymi wydawnictwami z Bobem Ezrinem w roli producenta.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Jaki tytuł miałby mieć nowy album Alice'a Coopera?

W rozmowie z Tommym Londonem ze stacji radiowej SiriusXM muzyk zdradził, o czym właściwie jest jego najnowszy projekt. Okazuje się, że tak się złożyło, że większość utworów opowiada o drodze, o byciu w trasie, w związku z czym sama płyta najprawdopodobniej zostanie zatytułowana po prostu Road. Muzyk nie ukrywa, że wydawnictwo ukaże się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, a zagra na nim jego zespół koncertowy: Ryan Roxie, Glen Sobel, Tommy Henriksen, Chuck Garric i oczywiście Nita Strauss. Cooper powiedział w wywiadzie, że na jego najnowszym krążku "jest wiele zabawnych rzeczy. Jest kilka łamaczy serc. Myślę, że kiedy posłuchasz tego albumu, będziesz masz poczucie, jak to jest być w trasie".

Jak dobrze znasz zagraniczną muzykę rockową lat 70? QUIZ! Queen, Led Zeppelin, Pink Floyd i inne klasyki

Pytanie 1 z 10
Cover utworu jakiego artysty pojawił się na albumie "All Things Must Pass" George'a Harrisona?