Album zespołu Ørganek, „Na razie stoję, na razie patrzę” zostanie wydany na winylu! Kiedy premiera?

i

Autor: Materiały prasowe Album Organka na winylu

Album zespołu Ørganek, „Na razie stoję, na razie patrzę” zostanie wydany na winylu! Kiedy premiera?

2022-11-25 15:09

Już 9.12.2022 będzie miała miejsce premiera albumu „Na razie stoję, na razie patrzę” w wersji winylowej.

Zespół Organek po raz kolejny w bezkompromisowy sposób tworzy muzykę i teksty, które opisują świat w wyjątkowo trudnym, historycznym momencie.

Czasy są niepewne, a zwroty akcji szybkie. Wszyscy stoimy i patrząc w dal zastanawiamy się co się stanie. Obserwujemy i próbujemy wyciągać wnioski. Album powstawał długo, bo szukaliśmy sposobu jak uchwycić ducha teraźniejszości. Mamy nadzieję, że to się udało – tak o swoim ostatnim wydawnictwie mówili członkowie zespołu.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Premiera albumu "Na razie stoję, na razie patrzę" na winylu!

Okładka albumu została zaprojektowana w wyjątkowo staranny sposób i utrzymana jest w innej kolorystyce niż wersja CD. Zdjęcia Karola Kacperskiego symbolicznie nawiązują do muzyki i treści zawartych na albumie „Na razie stoję, na razie patrzę”. Aneta Doromiejczuk stworzyła szczegółowo przygotowany projekt albumu, który tworzy wspaniałej jakości wydawnictwo. Sama płyta wytłoczona jest na turkusowym winylu.

Już 9.12.2022 będzie miała miejsce premiera albumu „Na razie stoję, na razie patrzę” w wersji winylowej. LP można zamawiać pod tym linkiem.