Jason Momoa

i

Autor: Chris Pizzello/Invision/East News

Wiadomości

Aktor Jason Momoa ma nowy zespół. Grają utwory Metalliki czy Black Sabbath

Jason Momoa to nie tylko popularny aktor, ale również miłośnik rocka i metalu. Nic więc dziwnego, że pasję do muzyki postanowił przenieść na scenę. Założył bowiem zespół ÖOF TATATÁ, który gra covery Metalliki czy Black Sabbath.

Aktor Jason Momoa ma nowy zespół

Nie od dziś wiadomo, że aktor Jason Momoa, który jest znany m.in. z głównej roli w filmie "Aquaman", to miłośnik gitarowej muzyki. Uwielbia także grać na basie. Kilka lat temu Momoa o swojej miłości do tego instrumentu opowiedział w rozmowie z magazynem "Bass Player". – Zawsze na planie mam ze sobą instrumenty. Mój syn gra na perkusji, a córka na gitarze. Podczas urodzin mojej asystentki, która kocha zespół Tool, postanowiliśmy wszyscy wykonać utwór "Sober". Wówczas moja miłość do basu eksplodowała. W momencie, gdy zacząłem grać, poczułem połączenie z tym instrumentem – powiedział. 

Nic więc dziwnego, że Momoa postanowił, w związku z tym, stworzyć zespół. Nazywa się ÖOF TATATÁ i gra covery takich zespołów, jak m.in. Metallica czy Black Sabbath. 

Gene Simmons - „Rock nic nie znaczy - teraz rządzi Taylor Swift”. Ma rację?

To trio, w którym obok odtwórcy postaci Aquamana, grają także jego przyjaciele: Mike Hayes i Kenny Dale Borrill. Grupa pierwszy koncert zagrała w kwietniu tego roku w Nowej Zelandii przy okazji imprezy związanej z filmem o Minecrafcie. W trakcie tego występu do muzyków ÖOF TATATÁ dołączył Jack Black (wspólnie wykonali "For Whom The Bell Tolls" z repertuaru Metalliki). 

Od tamtej pory grupa wystąpiła także w kilku miejscach w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio odbyły się dwa występy w Kalifornii: w The Bungalow w Santa Monica, gdzie na scenie pojawił się także współtwórca "Gry o Tron", D. B. Weiss, a także w Sunset Room w Hollywood. 

Fragmenty ich występów można znaleźć w serwisie YouTube. Poniżej udostępniamy przykłady: 

Oto TOP10 najseksowniejszych współczesnych rockowych kawałków:

Listen on Spreaker.