Agnieszka Chylińska wraca z nową muzyką! Jest nas więcej to muzyczno-filmowa zapowiedź nadchodzącej płyty!

i

Autor: Screen z Instagrama/agnieszka.chylinska Agnieszka Chylińska prezentuje nowy singiel

Agnieszka Chylińska wraca z nową muzyką! "Jest nas więcej" to muzyczno-filmowa zapowiedź nadchodzącej płyty!

2022-07-29 14:31

Agnieszka Chylińska od lat jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej uznanych polskich wokalistek. Artystka prowadzi bardzo udaną karierę solową i właśnie zapowiedziała jej kolejny rozdział! W piątek ukazał się utwór “Jest nas więcej”, czyli pierwszy singiel z nadchodzącego, czwartego albumu solowego wokalistki! Do piosenki powstał filmowy klip, w którym jedną z ról zagrał uznany aktor Adam Woronowicz i w którym Agnieszka pojawiła się w zaskakującym wydaniu!

Agnieszka Chylińska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od prawie trzydziestu latach. W 1994 roku dołączyła do zespołu O.N.A., który już rok później wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Modlishka. W kolejnych latach ukazały się jeszcze cztery płyty zespołu, w 1997 roku został on nagrodzony Fryderykiem, Formacja rozpadła się w 2003 roku, a Agnieszka założyła własny zespół, z którym wydała album Winna, jednak ten bardzo szybko zakończył działalność.

„Wywiadówka Eski ROCK” Natalia Przybysz i Dawid Zygmunt

Agnieszka Chylińska - kariera solowa

W 2009 roku ukazał się debiutancki album artystki. Płyta Modern Rocking stanowiła radykalne odejście od ostrego, rockowego stylu, została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków, a promujący ją singiel Nie mogę Cię zapomnieć został nagrodzony Fryderykiem. W 2016 roku Chylińska wydała Forever Child, czyli album, na którym powróciła do rockowego brzmienia. W 2018 roku swoją premierę miał projekt Pink Punk, a w 2019 roku artystka wyruszyła w trasę koncertową z okazji 25-lecia działalności, która została jednak przerwana przez pandemię COVID-19.

“Jest nas więcej”, czyli zapowiedź czwartej płyty Agnieszki Chylińskiej!

W piątek 29 lipca ukazał się utwór Jest nas więcej. Pierwszy od czterech lat premierowy utwór artystki stanowi zapowiedź jej najnowszego albumu studyjnego. Na chwilę obecną nie są jednak znane jego szczegóły. Do piosenki powstał też wyjątkowy, filmowy teledysk, w którym wokalistka pojawiła się w roli mężczyzny! W klipie wyreżyserowanym przez Adama Gawendę zagrał także ceniony aktor Adam Woronowicz. Wideo kończy się napisem “ciąg dalszy nastąpi”, co wyraźnie sugeruje następne zapowiedzi nadchodzącego wydawnictwa!