30 Seconds to Mars z Krzysztofem Zalewskim i Jannem na Orange Warsaw Festival!

i

Autor: Sakura / WENN.com/agefotostock/East News Niespodzianki na scenie Orange Warsaw Festival 2023!

30 Seconds to Mars z Krzysztofem Zalewskim i Jannem na Orange Warsaw Festival!

2023-06-03 10:07

W piątek 2 czerwca wystartowała tegoroczna edycja Orange Warsaw Festval! Niemal ostatnim rzutem na taśmę, headlinerem piątkowego wieczoru została uwielbiana w naszym kraju formacja 30 Seconds to Mars! Grupa dała elektryzujący występ, który obfitował w niespodzianki - Jared Leto w pewnym momencie zaprosił na scenę dwóch polskich artystów - Krzysztofa Zalewskiego i Janna!

Tegoroczna edycja Orange Warsaw Festival na dobre rozpoczęła sezon festiwalowy w naszym kraju. Wydarzenie, odbywające się na terenie warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec, przyciągnęło tłumy już pierwszego dnia. Niemały wpływ miał na to fakt, iż ogłoszonym zaledwie kilka dni temu headlinerem piątkowego wieczoru został zespół 30 Seconds to Mars. Uwielbiana w naszym kraju formacja podjęła się zastępstwa Sama Smitha. Koncert Marsów za nami i z pewnością przejdzie on do historii!

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Zalewski i Jann na scenie z 30 Seconds to Mars!

Nie jest żadną tajemnicą, że Jared Leto i spółka uwielbiają przyjeżdżać do naszego kraju. Wokalista i aktor jest wielkim fanem pierogów, o czym zresztą mówił ze sceny. W pewnym momencie setu, w jego końcowych fazach, zespół zupełnie otworzył się na Polskę - i to dosłownie! Tuż przed wykonaniem utworu The Kill (Bury Me), Jared zaprosił na scenę... Krzysztofa Zalewskiego! Panowie wykonali numer wspólnie, co spotkało się z gorącą reakcją publiczności. W kolejnych utworach było tylko lepiej - podczas Rescue Me obok Jareda pojawiła się publiczność, prawdziwy szał rozpoczął się jednak, gdy do wykonania najnowszego singla 30 Seconds to Mars, Stuck, zaproszony został... Jann! Także w zamykającym występ Closer to the Edge na scenie pojawiła się publiczność.

Jak mówi nasz człowiek, Błażej Grygiel, który był na miejscu, Jared zdradził, że pomysł na duety z tymi dwoma konkretnymi artystami pojawił się już kilka dni temu i był zupełnie spontaniczny. Choć ciężko było przewidzieć, co z tego wyjdzie, grupa na tyle uwielbia nasz kraj, że zdecydowała się na te wyjątkowe duety. Zobacz poniżej występ z Krzysztofem Zalewskim!