20 października to idealny dzień dla fanów gitarowych brzmień! Oto 10 albumów, które mają swoją premierę tego dnia

2023-10-20 14:33

Jesień to czas, gdy wszystko zwalnia, każdy ma mniej energii i ogólnie jakoś tak niewiele się dzieje? Powiedzcie to artystom, artystkom i zespołom z całego świata! Obecna pora roku dosłownie obfituje w muzyczne premiery, a najbardziej zaskakujący pod tym względem jest 20 października. Tego dnia światło dzienne ujrzała cała masa genialnych krążków!

Jakoś tak się przyjęło, że na czas jesieni patrzy się jako na okres, w którym każdy nieco zwalnia, więcej odpoczywa i spędza czasu w domu, pod kocykiem z dobrą książką i kubkiem gorącej herbaty w ręku, a do tego jeszcze przed jakimś wciągającym filmem albo serialem i z kotem na kolanach. Każdy ma podobno dużo mniej siły, energii i w ogóle chęci do jakiś większych aktywności. Czy naprawdę tak jest? W wielu przypadkach tak, jednak jesień to także czas, gdy sporo się dzieje! Imprezy tematyczne, koncerty, okazje do domówek, wizyt w muzeach, na wystawach - jest co robić!

Mellina #30: Daria Zawiałow: to był mój najgorszy koncert. Zjadł mnie stres. Stres mną zawładnął

Albumy, które mają swoją premierę 20 października!

Jesieni jako okazji do zwolnienia tempa z pewnością nie znają artyści, artystki i zespoły z całego świata! Najlepszym tego dowodem jest dzień 20 października - to właśnie wtedy, w piątek, światło dzienne ujrzała naprawdę imponująca liczba nowych albumów! Co ciekawe - i dobre dla fanów gitarowych brzmień - wiele z nich ma w sobie ten rockowy, zadziorny pazur! Kto postanowił wydać swoje nowe wydawnictwo właśnie w piątek 20 października? Daria Zawiałow, The Rolling Stones, Duff McKagan, Spięty, WaluśKraksaKryzys by wymienić tylko kilka nazwisk.

Jakich premier zdecydowanie nie wolno przegapić? Sprawdź listę obowiązkowych Top 10 w galerii na samej górze artykułu!