Dominik Pajewski

09.10.2019 (13:42)

Beverly Hills 90210 powraca! Znamy datę premiery nowych odcinkówBeverly Hills 90210, to absolutny hit lat 90-tych, który do dzisiaj jest pozytywnie wspominany przez widzów. Serial powraca w nowej odsłonie i to ze znanymi aktorami! Wiemy już, kiedy pojawią się nowe odcinki.

Beverly Hills 90210 to serial, który bardzo wyraźnie zapisał się w historii srebrnego ekranu. Lata 90-te kojarzą się głównie z tym tytułem i nic dziwnego, że po wielu latach od zakończenia emisji, tytuł wraca na antenę. Poznaliśmy szczegóły i datę emisji nowych odcinków.

ELTON JOHN SPARODIOWAŁ JOHNA LENNONA I JEGO SŁYNNY NUMER 'IMAGINE'
 


Beverly Hills 90210 - nowe odcinki. Kiedy premiera?

Serial będzie nosił tytuł 'BH90210' i ma składać się z 6 odcinków, w których ponownie zobaczymy oryginalną obsadę. Fabuła jest o tyle ciekawa, że mamy zobaczyć jak oryginalna obsada, spotyka się po latach, by nagrać reboot serialu, który zmienił ich życie.

Pierwszy odcinek pojawić się ma 9 października o 21:05 na kanale FOX.


INDIOS BRAVOS - JUBILEUSZOWA TRASA 2019: BILETY, DATY, MIEJSCAESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz