Dominik Pajewski

09.10.2019 (09:20)

Elton John sparodiował Johna Lennona i jego słynny numer 'Imagine'Elton John ujawnił, że ma w zanadrzu parodię piosenki 'Imagine' Johna Lennona. Fakt może być zaskoczeniem dla wielu fanów, co dokładnie stało się ze specjalnym nagraniem?

Lata 70. rządziły się swoimi prawami i były dość intensywne, zarówno dla Eltona Johna, jak i dla Yoko Ono i Johna Lennona. Artyści byli zakupoholikami, co Elton postanowił wyśmiać, parodiując 'Imagine'.

ELTON JOHN UJAWNIA: BYŁEM O KROK OD ŚMIERCIElton John sparodiował piosenkę 'Imagine'

W autobiografii 'Me' Elton John opowiada:

John i Yoko byli tak samo uzależnieni od zakupów jak ja. Różne apartamenty jakie posiadali w Dakocie wypełnione były bezcennymi dziełami sztuki, antykami i ubraniami. Pewnego razu wysłałem mu więc kartkę, w której sparodiowałem słowa „Imagine”: Imagine six apartments, it isn't hard to do, one is full of fur coats, another's full of shoes.

Artysta co prawda, nigdy nie nagrał wspomnianej parodii, jednak nic oficjalnie nie wiadomo. Sam John podkreśla, że po zakończeniu pożegnalnej trasy, nadal będzie komponował i tworzył muzykę.

NERGAL UDOSTĘPNIŁ SWOJE ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA. FANI SĄ W SZOKU [FOTO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz