Dominik Pajewski

09.10.2019 (09:20)

Elton John sparodiował Johna Lennona i jego słynny numer 'Imagine'Elton John ujawnił, że ma w zanadrzu parodię piosenki 'Imagine' Johna Lennona. Fakt może być zaskoczeniem dla wielu fanów, co dokładnie stało się ze specjalnym nagraniem?

Lata 70. rządziły się swoimi prawami i były dość intensywne, zarówno dla Eltona Johna, jak i dla Yoko Ono i Johna Lennona. Artyści byli zakupoholikami, co Elton postanowił wyśmiać, parodiując 'Imagine'.

ELTON JOHN UJAWNIA: BYŁEM O KROK OD ŚMIERCIElton John sparodiował piosenkę 'Imagine'

W autobiografii 'Me' Elton John opowiada:

John i Yoko byli tak samo uzależnieni od zakupów jak ja. Różne apartamenty jakie posiadali w Dakocie wypełnione były bezcennymi dziełami sztuki, antykami i ubraniami. Pewnego razu wysłałem mu więc kartkę, w której sparodiowałem słowa „Imagine”: Imagine six apartments, it isn't hard to do, one is full of fur coats, another's full of shoes.

Artysta co prawda, nigdy nie nagrał wspomnianej parodii, jednak nic oficjalnie nie wiadomo. Sam John podkreśla, że po zakończeniu pożegnalnej trasy, nadal będzie komponował i tworzył muzykę.

NERGAL UDOSTĘPNIŁ SWOJE ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA. FANI SĄ W SZOKU [FOTO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz