Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję.  Gdzie został nagrany teledysk do The Ride

i

Autor: YouTube.com/Bądżmy Razem. TVP, zrzut ekranu Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję. Gdzie został nagrany teledysk do "The Ride"

Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021: Wiemy, gdzie nagrano teledysk do "The Ride"!

2021-03-12 16:45

Rafał Brzozowski polskim reprezentantem na Eurowizję 2021! Zaśpiewa utwór "The Ride". Okazuje się, że piosenka ma wiele wspólnego ze stolicą. To właśnie w Warszawie został nagrany teledysk! Poznajecie to miejsce?

Ta wiadomość to prawdziwe zaskoczenie! Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję. Polak wystąpi w Rotterdamie z utworem "The Ride".

Rafał Brzozowski na Eurowizji

W mediach już wcześniej pojawiały się doniesienia o zmianie reprezentanta, ale aż do piątku 12.03.2021 nie było oficjalnie wiadomo kto nim będzie.  - W końcu! Jest mi niezmiernie miło podzielić się z Wami tą informacją - moja piosenka została wybrana do reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji! Jest to dla mnie niezwykłe wyróżnienie i początek wspaniałej przygody! - pochwalił się na Facebooku Rafał Brzozowski.

"The Ride": Gdzie powstał teledysk do piosenki na Eurowizję?

Rafał Brzozowski postawił na wesołe, taneczne brzmienia. Utwór "The Ride" zdecydowanie nie należy do spokojnych ballad. Okazuje się, że piosenka jest mocno związana z Warszawą. Teledysk do utworu powstał w warszawskim Muzeum Neonów! To placówka, która w ubiegłym roku została wyróżniona przez brytyjski "The Guardian" i znalazła się na liście 12 najciekawszych muzeów w Europie - i to na drugiej pozycji!

Czytaj także: Warszawskie Muzeum Neonów wśród najciekawszych w Europie! TOP 12 według "The Guardian" [WIDEO]

- Wyjątkowość tego muzeum polega na tym, że jest to jedyne muzeum w Europie, które zbiera wyłącznie neony. Nie ma tu właściwie niczego więcej. Wszystkie neony, a jest ich około 200, są oryginałami. Pochodzą z lat 50. i 60. - tłumaczyła nam wówczas Martyna Baranowicz z Muzeum Neonów.

Poznajecie to miejsce?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jest GRUBO! Nawet 4/10 nie będzie złym wynikiem

Pytanie 1 z 10
W którym kraju miał swój początek, i zarazem epicentrum, konflikt pomiędzy Tutsi i Hutu?
The Voice Kids 4: trenerzy oniemieli, kiedy zaczęła śpiewać po koreańsku
Źródło: Rafał Brzozowski jedzie na Eurowizję 2021: Wiemy, gdzie nagrano teledysk do "The Ride"!