Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

2020-04-02 20:05
Ilustracja do artykułu
Autor: materiały prasowe

Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - Hannibal który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie Dijuth przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.

Przed słuchaczami jeszcze siedem kompozycji, które poznamy już 30 kwietnia. Wśród nich niezapowiadana wcześniej niespodzianka - w jednym z utworów wokalnie udzielił się gość, który zaśpiewał w języku polskim, co w przypadku dotychczasowej, anglojęzycznej konsekwencji The Freuders jest sprawą bezprecedensową.

ŁÓDZKIE HEDONE POWRÓCIŁO Z NOWYM SINGLEM PO 15 LATACHZespół zapowiedział, że od dnia premiery płyta dostępna będzie w trzech wydaniach:

- bezpłatnym, za pośrednictwem platforn streamingowych takich jak Spotify, Deezer, Tidal czy Apple Music;

- digital, czyli pliki elektroniczne, których zakup możliwy będzie za pośrednictwem profilu Bandcamp w cenie 25 PLN za cały album lub 3 PLN za każdą piosenkę;

- fizyczny egzemplarz płyty w cenie 35 PLN - przy zamówieniu dokonanym przed premierą w cenie mieści się koszt przesyłki oraz gratisowe niespodzianki;

To nie wszystko - mimo sytuacji związanej z koronawirusem zespół ma nadzieję już niedługo ogłosić koncert premierowy, a następnie jesienną trasę klubową, podczas której na żywo będzie promował materiał w albumu Warrior. Kto bywał do tej pory na ich koncertach wie, że to jeden z tych zespołów, którego występy potrafią przyprawić o ciarki, a same dźwięki wwiercają się w głowę i pozostają w niej na bardzo długo.

GWARANCJE DE MINIMIS NA LEPSZYCH WARUNKACH


PREMIERA - WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/524973851735942/