Wiedźmin nie jest już najpopularniejszym serialem na Netflixie. Kto go przebił?

i

Autor: screen: https://youtu.be/0wCyhF_wARc

Wiedźmin nie jest już najpopularniejszym serialem na Netflixie. Kto go przebił?

2021-01-29 9:46

Wiedźmin był ogłaszany jak wielki hit Netflixa i faktycznie, serial pobił wszelkie rekordy, stając się hitem platformy. Okazuje się, że to już przeszłość, ponieważ jest nowy lider platformy, który przebił opowieść o Geralcie.

Gdy Wiedźmin pojawił się na Netflixie, wiadome było, że będzie to hit. Wyczekiwana produkcja spełniła oczekiwania fanów i pewnym jest, że powstanie drugi sezon, jednak miano najpopularniejszego serialu nie należy już do Wiedźmina. Jest serial, który przebił produkcję Tomasza Bagińskiego! Kto teraz jest na szczycie listy?

Co tam w środku gra? - The Cure

Wiedźmin został przebity przez inny serial. Co teraz rządzi na Netflixie?

Przypomnijmy, że przez pierwszy tydzień od premiery, Wiedźmin został odtworzony przez 72 miliony kont. Ten wynik został przebity przez serial 'Bridgertonowie', który odtworzono w całości lub częściowo na 82 milionach kont. Warto dodać, że Netflix wydał na prawa do ekranizacji powieści 200 milionów dolarów i jak widać opłacało się. 

Bridgertonowie to ekranizacja cyklu powieściowego autorstwa Julii Quinn, który przedstawia alternatywną rzeczywistość brytyjskiej epoki regencji.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat