Wiedźmin 2 - serial kręcony bez Henry'ego Cavilla! Co się stało?

i

Autor: screen: https://youtu.be/0wCyhF_wARc

Wiedźmin 2 - serial kręcony bez Henry'ego Cavilla! Co się stało?

2020-12-15 10:23

Na kontynuację Wiedźmina od Netflixa czeka chyba każdy fan serii i jak wiadomo, przez pandemię koronawirusa, premiera serialu mocno się opóźnia. Tym razem wszystko może się opóźnić jeszcze bardziej, ponieważ na planie nieobecny jest odtwórca głównej roli - Henry Cavill.

Wiedźmin od Netflixa stał się dla wielu osób przykładem tego, że można w końcu dobrze opowiedzieć słynną historię. Po nieudanej ekranizacji z Michałem Żebrowskim, w końcu dostaliśmy bardzo konkretną opowieść, która (co było oczywiste) będzie kontynuowana w drugim sezonie. Niestety, pandemia koronawirusa opóźniła cały proces pracy nad serialem, a teraz okazuje się, że Henry Cavill nie może brać udziału w nagraniach! Co się stało?

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Wiedźmin 2 - odcinki kręcone są bez Henry'ego Cavilla. O co chodzi?

Jak przekazał 'The Sun'Henry Cavill zmuszony był do zaprzestania pracy na planie zdjęciowym, ponieważ doznał kontuzji nogi na planie. Kontuzja nie jest poważna, aczkolwiek musiano przerwać zdjęcia. Warto dodać, że do urazu doszło podczas sceny kaskaderskiej, którą wykonywał aktor, z czego jest znany. Henry już przy pierwszym sezonie wykonywał wszystkie niebezpieczne sceny.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina, zaplanowana jest na 2021 rok.