Warsaw Tattoo Convention 2023 - szczegóły wydarzenia!

i

Autor: Materiały prasowe Szczegóły Warsaw Tattoo Convention 2023

Warsaw Tattoo Convention 2023 - szczegóły wydarzenia!

2023-06-30 12:25

Już po raz dziesiąty na Legii odbędzie się Warsaw Tattoo Convention 2023. Organizatorzy ponownie ugoszczą fanów tatuaży w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym na Trybunie Zachodniej Legii Warszawa, które od lat zapewnia sprawną organizację oraz niepowtarzalny klimat. Udział w wydarzeniu zapowiedziało wielu znakomitych gości, w tym czołowi przedstawiciele polskiej sceny tatuażu.

Tradycyjnie Warsaw Tattoo Convention obfitować będzie w liczne wydarzenia, a punktem centralnym są konkursy na najlepsze tatuaże, w wielu ciekawych kategoriach. Jednak warszawska konwencja ta to nie tylko tatuowanie, ale wiele atrakcji, pokazów i koncertów muzycznych odbywających się na konwencyjnej scenie.

Babcia kupiła mu Czarny Album Metalliki! | Skubas w ESKA ROCK

Atrakcje na Warsaw Tattoo Convention 2023

W strefie outdoorowej czekać będą food trucki, a na scenie, w przerwie między konkursami wystąpi warszawski zespół Komety czy raper Kronkel Dom. Czas odwiedzającym umili też artysta i performer znany pod pseudonimem Shao, tworzącego wizualne pokazy oparte na kinetycznych iluzjach optycznych.

Tak jak w latach ubiegłych, będzie można spróbować swoich sił w tatuowaniu na bananie, posłuchać wykładu Tomasza Madeja, kustosza z Muzeum Azji i Pacyfiku czy wraz z dziećmi wziąć udział w jego warsztatach dotyczących tradycyjnego tatuowania.

BILETY na konwent

W sprzedaży wciąż są dostępne bilety na konwent (dostępne są bilety jednodniowe lub karnety weekendowe) należy odwiedzić stronę.