Masaż szczotką na sucho - jaką szczotkę wybrać dla najlepszych efektów suchego masażu?

i

Autor: Getty Images

W Warszawie otworzono salon masażu erotycznego. Zamiast masażystki, otwierał uzbrojony ochroniarz

2020-12-10 9:34

Każdy szuka innych wrażeń i nie ma w tym nic złego, póki nikomu nie dzieje się krzywda. Niestety, pewne małżeństwo postanowiło zrobić z salonu masażu erotycznego miejsce, gdzie będzie można okraść zainteresowanych ludzi.

To, że ktoś ma ochotę na masaż erotyczny, nie jest niczym złym, o ile komuś nie dzieje się coś złego. Niestety, pewne małżeństwo, postanowiło zrobić sobie biznes z tego typu usług, zwabiając do siebie chętnych na takie atrakcje. Niestety, po przyjechaniu na miejsce, próżno było szukać masażu...

Magda Mołek odważnie o... CIPCE. Po odejściu z TVN zajęła się SEKSEM!

Zamiast masażu erotycznego, ogromny ochroniarz. Tak pewne małżeństwo naciągało ludzi

Można powiedzieć, że był to szybki sposób na zarobek i to bardzo szybki. Zaczęło się od tego, że małżeństwo umieściło ogłoszenie w sieci, z którego wynikało, że na warszawskim Wilanowie znajduje się salon masażu erotycznego.

Zainteresowani panowie przyjeżdżali na miejsce i niestety, zamiast masażystki, spotykali wielkiego gościa w kamizelce kuloodpornej, kominiarce, z pałką i kajdankami. Później padało proste hasło i delikwent musiał oddać pieniądze jakie miał przy sobie. Plan niby prosty, bo przecież zawstydzeni mężczyźni nie pójdą na policję, by zgłosić takie coś. No i tutaj pojawił się pewien gość, który miał gdzieś to, co sobie ktoś pomyśli i zgłosił sprawę na policję. 

Funkcjonariusze napisali ogłoszenie w sieci i zgłosili się kolejni poszkodowani, także w końcu pojechano na miejsce zdarzenia. No i tak już ujęto sprawców, którym teraz grożą poważne konsekwencje. Mężczyzna może być skazany nawet na 10 lat więzienia, a jego małżonka została objęta dozorem policyjnym. Jak widać, trzeba uważać gdzie się jeździ, nawet jeśli zapowiada się miły wieczór.