W 2021 roku Asteriks powraca w pełni sił z nowym albumem!

i

Autor: Materiały prasowe

W 2021 roku Asteriks powraca w pełni sił z nowym albumem!

2021-01-13 13:13

W bieżącym okresie świątecznym nieugięci Galowie ofiarowują nam najlepsze dary: lekarstwo na smutek, dzięki któremu rok 2021 będzie pełen wybuchów śmiechu!

A owe wybuchy śmiechu René Goscinny i Albert Uderzo, genialni twórcy dwóch słynnych postaci, zapewniają wielu milionom czytelników na całym świecie, już od 1959 roku. Obecnie powstaje nowy album.

Zaś rok 2021, który właśnie się zaczyna, zapowiada się jako bogaty w wydarzenia, bo to nie jedyna niespodzianka, jaką oferują nam nasi drodzy nieugięci.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

NOWY ALBUM O PRZYGODACH ASTERIKSA UKAŻE SIĘ 21 PAŹDZIERNIKA 2021 ROKU!

Dwaj wspólnicy Jean-Yves Ferri i Didier Conrad powracają!

Szczęśliwie przetrzymali lockdown i przygotowali dla nas eliksir pobudzający: nowy album Asteriksa, który będzie można znaleźć 21 października 2021 we wszystkich księgarniach w Galii i w całym znanym świecie!

KOLEJNA WSPANIAŁA PODRÓŻ ASTERIKSA!

Po „Asteriksie u Piktów” w 2013, „Papirusie Cezara” w 2015, „Asteriksie w Italii” w 2017 i „Córce Wercyngetoryksa” w 2019, duet utworzony przez Jean-Yves Ferriego (scenariusz) i Didier Conrada (rysunki) od początku 2021 dopracowuje to piąte wspólne dzieło, bedące kontynuacją serii stworzonej ponad 60 lat temu przez świętej pamięci René Goscinny’ego i Alberta Uderzo. Największy światowy sukces wydawniczy - ponad 385 milionów sprzedanych albumów w 111 językach i dialektach wzbogaci się o 39 epizod, który zapowiada się po raz kolejny jako niezwykle bogaty w przygody! Już teraz Jean- Yves Ferri i Didier Conrad proponują nam nową planszę jako przystawkę przed wielkim, październikowym bankietem.

Zgodnie z tradycją (przemienność obowiązuje!), w 39 albumie nasi przyjaciele wybiorą się w podróż, co też potwierdza nam druid. Przyjrzyjmy się bliżej tej tajemniczej planszy Ferriego i Conrada: podczas gdy nasi dwaj przyjaciele toczą bój w galijskiej grze w szachy, nasz przyjaciel druid Panoramiks, który lekko przysnął, budzi się z krzykiem