Foo Fighters x Vans 1

i

Autor: Matriały prasowe

Vans i Foo Fighters upamiętniają 25. rocznicę powstania debiutanckiego albumu zespołu przez specjalną edycję modelu Sk8-Hi

2021-01-21 8:22

Członkowie rodziny Vans mogą zarejestrować się już dziś, aby mieć pierwszeństwo zakupu limitowanej edycji Sk8-Hi 28 stycznia.

Foo Fighters będzie obchodzić 25. rocznicę wydania debiutanckiego albumu razem z Vans, oryginalną marką sportów wyczynowych i globalną ikoną twórczej ekspresji. Album Foo Fighters z 1995 roku był pierwszym dużym krokiem w karierze Dave'a Grohla, Taylora Hawkinsa, Nate'a Mendla, Chrisa Shifletta, Pata Smeara i Ramiego Jaffee, który pomógł im zyskać miano ostatniego wielkiego amerykańskiego zespołu z gatunku arena rock. Vans połączył siły z 12-krotnymi zdobywcami nagrody Grammy, aby 29 stycznia wydać specjalną limitowaną edycję modelu Vans Sk8-Hi, tuż na kilka dni przed wypuszczeniem dziesiątego albumu Foo Fighters “Medicine at Midnight” 5 lutego.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Buty Vans były uwielbiane przez Foo Fighters przez cały okres ich kariery, noszone od studia po sceny koncertowe na całym świecie. Często zmieniany styl wśród członków zespołu skłonił Foo Fighters do wyboru modelu Vans Classic, a konkretniej Sk8-Hi ze względu na jego ponadczasową formę i kultowy wygląd, który wzbogacono charakterystycznym emblematem zespołu. Czarne, białe i czerwone detale w naturalny sposób tworzą idealne połączenie zarówno dla Vans, jak i Foo Fighters.

Foo Fighters x Vans 1

i

Autor: Matriały prasowe

Model Sk8-Hi posiada czarną cholewkę z czerwonymi kontrastowymi przeszyciami, logo Foo Fighters z podwójną literą F w kolorze białym po bokach, zarówno z zewnątrz jak od środka oraz napisy „Foo” i „Fighters” w czerwonym kolorze na zapiętku prawego i lewego buta. Na języku znajduje się haftowana metka z 25 rocznicy, a tradycyjny pasek boczny Sidestripe dla modelu Sk8-Hi jedynie podkreślono czerwonym przeszyciem zarysowując kształt, co jest ukłonem Vans w stronę oryginalnego stylu Foo Fighters.

Foo Fighters x Vans 2

i

Autor: Matriały prasowe

Członkowie rodziny Vans i fani Foo Fighters mogą zarejestrować się wcześniej w Vans Family (dostępne w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech), aby zakupić limitowaną edycję Vans x Foo Fighters Sk8-Hi jeszcze przed premierą. Globalna premiera Vans x Foo Fighters Sk8-Hi odbędzie się 29 stycznia. Od tego czasu ten limitowany model będzie można znaleźć w salonach Vans oraz w wybranych sklepach iternetowych: na shop.foofighters.com i Vans.eu.Więcej informacji jest dostępnych na stronie Vans.eu/news

Foo Fighters x Vans 3

i

Autor: Matriały prasowe