Travis Barker

i

Autor: Rex Features/East News

Travis Barker ledwo uszedł z życiem po katastrofie lotniczej! "To był mój odwyk"

2021-05-25 20:20

Używki popularny problem w świecie gwiazd. Alkohol, narkotyki czy leki na receptę. W przypadku chłopaka Kourtney Kardashian chodziło o to ostatnie. Travis Barker nie ukrywał, że nadużywał tych substancji. Jednak w porę się otrząsnął. Nie pomógł mu odwyk, ale... katastrofa lotnicza. Zginęły wówczas cztery inne osoby, a muzyk przez kilka miesięcy był w szpitalu. Jak dziś Travis Barker to wspomina?

Kourtney Kardashian to najbardziej stateczna z sióstr Kardashian Jenner. Wiedzie raczej spokojne życie, nico z dala od medialnego zgiełku, w którym pławią się jej siostry. A to znaczy, że jej facet musi wieść równie spokojne życie. Dzisiaj Travis Barker nieźle wpisuje się w ten wzór.

Jednak nie zawsze tak było... Jeszcze kilka lat temu Travis Barker miał problemy z używkami. Jego słabością były leki na receptę. Na szczęście udało mu się pokonac nałóg. I to bez odwyku. Jednak nikomu nie polecamy jego sposobu!

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Travis Barker o katastrofie lotniczej: "to był mój odwyk"

W magazynie Men's Health znajdziemy rozmowę z chłopakiem Kourtney Kardashian. Travis Barker wraca w wywiadzie do wydarzeń z 2008 roku. Wówczas omal nie zginął w katastrofie lotniczej!

19 września Travis Barker wsiadł do prywatnego odrzutowca w Południowej Karolinie, aby po występie wrócić do Los Angeles. Był z nim Adam „DJ AM” Goldstein, jego ochroniarz Charles „Che” Still i jego asystent, Chris Baker. Po nieudanej próbie startu samolot uderzył w ziemię. Zginęły 4 osoby. Przeżyli tylko Travis Barker i Adam „DJ AM” Goldstein.

Goldstein nie nacieszył się życiem - zmarł rok później z powodu przedawkowania leków na receptę. To dało do myślenia Barkerowi.

Ludzie zawsze pytają:„Czy poszedłeś na odwyk? A ja mówię: „Nie, miałem katastrofę lotniczą”. To był mój odwyk. Straciłem trzech przyjaciół i prawie umarłem. To była moja pobudka. Gdybym nie miał wypadku, prawdopodobnie nigdy bym nie rzucił.

Mówił Travis Barker na łamach Men's Health.

Po rozbiciu samolotu trafił do szpitala z poparzeniami trzeciego stopnia na ponad 65 procentach ciała. Spędził trzy miesiące w szpitalu, mając 26 operacji.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
Źródło: Travis Barker ledwo uszedł z życiem po katastrofie lotniczej! "To był mój odwyk"