Tony Iommi opowiedział o swoim stanie zdrowia i szczepieniu na COVID-19

i

Autor: screen: https://youtu.be/LN2FYIhGwaA Screen: https://youtu.be/LN2FYIhGwaA

Tony Iommi opowiedział o swoim stanie zdrowia i szczepieniu na COVID-19

2021-02-19 10:00

Stan zdrowia Tony'ego Iommiego jest od lat znany i wszyscy wiedzą, że gitarzysta zmagał się z nowotworem i obecnie musi się jeszcze bardziej pilnować ze zdrowiem. Artysta opowiedział ostatnio o swoim stanie zdrowia i szczepieniu na COVID-19.

Tony Iommi kilka lat temu zmagał się z nowotworem, który udało mu się pokonać, jednak cały czas artysta musi się pilnować. Gitarzysta regularnie się bada i kontroluje swój stan zdrowia. Temat zdrowia Tony'ego został ostatnio poruszony w wywiadzie dla 'Consequence of Sound'.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Tony Iommi opowiedział o swoim obecnym stanie zdrowia i szczepieniach na COVID-19

W wywiadzie zapytano Tony'ego o stan zdrowia, który jak się okazuje jest bardzo dobry. Jak powiedział współzałożyciel Black Sabbath:

Na szczęście, wszystko OK. Co zabawne, wczoraj miałem badanie krwi, a jednocześnie wczoraj zaszczepiono mnie przeciwko COVID-19. Badam się regularnie i robię, co mogę, żeby wyłapać ewentualne problemy odpowiednio wcześniej. W moim wieku coś może nagle wyskoczyć, ale na ten moment czuję się dobrze i wszystko jest w porządku.

Tony Iommi jakiś czas temu wspominał, że ma w planach nagrać kolejną płytę solową. Kiedy ją otrzymamy? Tego nie wiadomo.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?