Tomasz Organek upublikował nowy numer, który został nagrany w szczytnym celu

i

Autor: screen: https://youtu.be/rmOJ6Nb4rKA screen: https://youtu.be/rmOJ6Nb4rKA

Tomasz Organek upublikował nowy numer, który został nagrany w szczytnym celu

2021-01-05 9:23

Po chwili przerwy, Tomasz Organek postanowił opublikować nową piosenkę z klipem, a wszystko to w słusznej sprawie. Na co uwagę chce zwrócić artysta?

Tomasz Organek był w ostatnich latach bardzo aktywny i fani nie mogli narzekać na brak nowych piosenek. Ostatnio artysta trochę się wyciszył, jednak widać, że ten czas nie poszedł na marne, ponieważ w sieci pojawił się premierowy utwór. Nie jest to jednak zwykła kompozycja, a piosenka nagrana w ważnej sprawie.

Co tam w środku gra? - Kult

Tomasz Organek - Walcz. Nowy singiel artysty w sieci

Jak napisał artysta:

Walcz to piosenka o nas wszystkich, czyli o ludziach, którym ostatni rok dał w kość. Ale wychodzimy z niego mocniejsi, bo walka jest wpisana w naszą tożsamość. Ciężko się nam wszystkim ostatnio żyło, trochę „świata” zwaliło się na nasze głowy. Nie znam chyba osoby, która nie doświadczyła w ostatnim czasie jakiegoś rodzaju kryzysu psychicznego. Wraz z Fundacją Człowiek postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju ułatwienie dla osób, które zdecydują się poszukać pomocy dla siebie lub bliskich. Stworzyliśmy mapę sprawdzonych adresów do specjalistów, terapeutów, która to mapa cały czas będzie się jeszcze zapełniała kolejnymi adresami:

https://www.mapawsparcia.pl

Musimy walczyć o siebie, nikt za nas tego nie zrobi”.

Utwór „Walcz” jest częścią akcji informacyjnej Fundacji Człowiek dotyczącej bezpłatnej pomocy terapeutycznej osobom w kryzysie psychicznym, w tym poszkodowanym w wyniku obecnej epidemii COVID-19.

Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiada Agata Trzebuchowska, a obrazek możecie zobaczyć poniżej:

Nie wiadomo czy numer zapowiada nowy album, jednak warto obserwować Organka, z pewnością wkrótce będzie wiadomo więcej.