Tomasz Organek opowiedział o raperze, który według niego jest bardziej rockowy niż większość zespołów w Polsce

i

Autor: WBF

Tomasz Organek opowiedział o raperze, który według niego jest bardziej rockowy niż większość zespołów w Polsce

2020-12-29 9:17

O tym, że hip-hop króluje w Polsce nie trzeba chyba nikomu przypominać, a widać to najbardziej na zestawieniach sprzedaży płyt. Tomasz Organek stwierdził również, że jeden z raperów jest bardziej rockowy i punkowy, niż wiele zespołów rockowych w Polsce.

W Polsce przodującym gatunkiem jest hip-hop, który co miesiąc podbija listy sprzedaży płyt i wygląda na to, że to się prędko nie zmieni. Jak widać, nie ma z tym problemu Tomasz Organek, który twierdzi, że jeden z raperów jest bardziej rockowy i punkowy niż wielu rockmanów w naszym kraju.

Co tam w środku gra? - Happysad

Tomasz Organek o polskim raperze: Kibicuję mu na całego

W podsumowaniu roku 2020 dla Teraz ROCKa, Tomasz Organek postanowił wspomnieć o tym, co go najbardziej zaskoczyło. Okazuje się, że artysta jest ogromnym fanem Zdechłego Osy, o którym mówi:

Gdybym miał tyle lat, co Osa, chciałbym grać tak jak on. Ta płyta ma więcej rocka, punka i siły niż połowa rockowych zespołów na naszym rynku. Kibicuję mu na całego. Świetne i bezkompromisowe.

Organek wspomniał o utworze 'ADHDLGBTHWDP', który bije ostatnio rekordy popularności. Sam raper nie lubi określać się jako przedstawiciel hip-hopu, podkreślając często, że woli nie być określany jako 'raper'.