Tom Morello opowiedział o artystach, którzy zmienili jego świat

i

Autor: screen: https://youtu.be/T8XiUrpn6u4

Tom Morello opowiedział o artystach, którzy zmienili jego świat

2020-12-21 13:25

Tom Morello jest jedną z postaci w świecie rocka, która ma wielu fanów i z upływem lat miłośników przybywa. Niedawno gitarzysta wskazał artystów, którzy zmienili jego świat.

Tom Morello jest dla wielu muzyków wzorem, który warto naśladować, zwłaszcza jeśli chodzi o karierę muzyczną. Niedawno współzałożyciel Rage Against The Machine opowiedział więcej o swoich inspiracjach, a dokładniej o muzykach, którzy wpłynęli na jego życie.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Tom Morello opowiedział o muzykach, którzy wpłynęli najbardziej na jego życie

W wywiadzie dla 'Q On CBC' opowiedział o artystach, którzy wpłynęli najbardziej na jego życie i zmienili jego świat. Jak powiedział Tom:

W moim przypadku byli to The Clash i Public Enemy. Nie przekazali mi nowych idei, a raczej harmonizowali z tym, o czym nie mówiło się głośno w miejscu, w którym dorastałem. Dzięki nim nie czułem się tak samotny z moimi antyimperialistycznymi przekonaniami, jako 16-17-latek dorastający w konserwatywnej części Chicago, gdzie ścieżką kariery było: pracujesz w Dairy Queen, studiujesz na uniwersytecie Illinois, dostajesz ciepłą posadkę biurową i koniec. I głosujesz na Republikanów. Joe Strummer i Chuck D. przekazywali prawdę, której nie przekazywali nauczyciele ani telewizja. Zdałem sobie sprawę, że poza Dairy Queen i biurem istnieje inny świat, którego częścią mogę zostać.

Być może zobaczymy jeszcze Rage Against The Machine w Polsce. Zespół miał grać w naszym kraju w 2020 roku, jednak plany zostały pokrzyżowane przez koronawirusa.