Till Lindemann wydał nowy singiel, który nagrał w całości po rosyjsku!

i

Autor: Materiały prasowe

Till Lindemann wydał nowy singiel, który nagrał w całości po rosyjsku!

2021-04-23 8:20

Till Lindemann nie przestaje zaskakiwać! Po świetnie przyjętych albumach solowych i wspólnym singlu z Davidem Garrettem, przyszedł czas na nowe wyzwania. W sieci pojawił się nowy utwór wokalisty, który został nagrany w 100% po rosyjsku!

Till Lindemann jest artystą, który lubi zaskakiwać swoich fanów, co można było zauważyć już przy okazji płyt zespołu Rammstein czy projektu Lindemann. Po świetnie przyjętych krążkach solowych, Till zaangażował się we współpracę z Davidem Garrettem, jednak to nie koniec niespodzianek. Tym razem do sieci trafił 

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann prezentuje piosenkę 'Любимый город (Lubimiy Gorod)', która powstała na potrzeby filmu 'V2 - Escape From Hell'

Till nawiązał współpracę ze słynnym rosyjskim reżyserem Timurem Bekmambetovem przy filmie 'V2 - Escape From Hell', i wtedy poproszono go o nagranie własnej wersji klasycznej piosenki z lat 40. pt. 'Любимый город (Lubimiy Gorod)'.

Film 'V2 - Escape From Hel' to dramat z czasów II wojny światowej, który opowiada o przyjaźni i wolności. Produkcja trafi do rosyjskich kin 29 kwietnia 2021 i zostanie zaprezentowana na Moskiewskim Festiwalu Filmowym 22 kwietnia. Wersja piosenki 'Lubimiy Gorod' autorstwa Tilla Lindemanna zostanie umieszczona w międzynarodowej wersji filmu i nie będzie uwzględniona w rosyjskiej wersji produkcji. Posłuchajcie wokalisty Rammstein w rosyjskiej wersji, co po numerze 'Moskau' z płyty 'Reise, Reise', jest drugą tego typu akcją Tilla.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat