TikTokerka została wyśmiana za koszulkę Metalliki. Dziewczyna postanowiła udowodnić, że zna muzykę zespołu

i

Autor: screen: TIK TOK

TikTokerka została wyśmiana za koszulkę Metalliki. Dziewczyna postanowiła udowodnić, że zna muzykę zespołu

2020-12-31 8:51

Koszulki z logotypami zespołów rockowych i metalowych, często pojawią się w sieciówkach, przez co duża ilość młodych osób nosi bluzy z logiem AC/DC lub Metalliki. Niedawno jedna z TikTokerek została mocno skrytykowana za koszulkę Metalliki, na co postanowiła szybko odpowiedzieć.

W pewnym momencie, w sieciowych sklepach odzieżowych, zaczęły pojawiać się ciuchy z logotypami zespołów rockowych i metalowych. Nic w tym dziwnego, duże zespoły zaczęły udostępniać na licencji swoje logotypy, dzięki czemu pojawiały się koszulki i bluzy z motywami AC/DC, Black Sabbath czy Metalliki. Niedawno jedna z popularnych TikTokerek została skrytykowana za pojawienie się w koszulce Metalliki. Chodziło o to, że jeden z widzów nie wierzył, że dziewczyna zna cokolwiek z repertuaru grupy. Gość musiał mocno się zdziwić, gdy dziewczyna odpowiedziała.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

TikTokerka zgasiła hejtera, który twierdził, że ta nie zna muzyki Metalliki

Zaria jest młodą gwiazdą TikToka, która śpiewa głównie piosenki r’n’b, co spotkało się z licznym odzewem i pozytywnym odbiorem. Pewnego razu, gdy dziewczyna pojawiła się w koszulce Metalliki, jakiś gość napisał, że nie wierzy w bycie fanem przez dziewczynę i rzucił wyzwanie, by ta wymieniła trzy numery grupy. Odpowiedź była szybka i świetna, ponieważ Zaria złapała za gitarę i zagrała fragmenty takich utworów, jak 'Master Of Puppets', 'Enter Sandman' czy 'One'. Na koniec TikTokerka dodała:

Jestem wielką fanką Metalliki. To, że śpiewam r’n’b nie znaczy, że nie lubię metalu.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej: