The Beatles mieli problemy psychiczne? Tak twierdzi Paul McCartney

i

Autor: screen: https://youtu.be/irt1OH_NNFQ

The Beatles mieli problemy psychiczne? Tak twierdzi Paul McCartney

2020-12-10 11:07

Wydawać by się mogło, że o The Beatles powiedziano już wszystko, jednak ostatnio Paul McCartney mówi dosyć dużo o przeszłości. Nie zabrakło po raz kolejny wątku kultowej grupy. Paul twierdzi, że muzycy zmagali się z problemami psychicznymi.

O zespole The Beatles powiedziano już praktycznie wszystko, przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Niedawno Paul McCartney powiedział więcej o swojej macierzystej grupie i przy okazji ujawnił fakty, które dla wielu osób mogły być nigdy niezauważalne. Czy The Beatles zmagali się z problemami psychicznymi?

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Paul McCartney o The Beatles: Wszyscy przeszliśmy przez wiele takich okresów, gdy nie byliśmy szczęśliwi

W rozmowie z 'The Sunday Times', Paul poruszył kilka razy wątek macierzystej grupy, rozważając czy gdyby wszyscy członkowie zespołu żyli, możnaby było reaktywować zespół. Później Paul przyznał, że on i inni członkowie The Beatles, zmagali się z problemami natury psychicznej. Jak stwierdził artysta:

Help! I need somebody!" - tak napisał. Cóż, ja myślałem, że to tylko piosenka, ale okazało się, że on naprawdę prosił o pomoc. To samo stało się ze mną nieco później, już po rozpadzie zespołu. Wszyscy przeszliśmy przez wiele takich okresów, w których nie byliśmy w żaden sposób szczęśliwi.

Ringo miał ogromne problemy z piciem. A teraz jest Abstynentem Roku! Ale to prawda, było mnóstwo rozmów, które powinniśmy odbyć i problemów, które powinniśmy rozwiązać. Ale wtedy po prostu nie rozmawiało się o zdrowiu psychicznym.

Przypomnijmy, że Paul McCartney przygotował na 18 grudnia 2020, kontynuacje swojej kultowej płyty, której tytuł to 'Paul McCartney III'.