Sylwester 2020 - 5 filmów, które warto obejrzeć, gdy zostaje się w domu

i

Autor: freeimages.pl/ronen ijansempoi

Sylwester 2020 - 5 filmów, które warto obejrzeć, gdy zostaje się w domu

2020-12-30 10:32

W tym roku sylwestrowa zabawa musi zostać ograniczona do niezbędnego minimum i wychodzi na to, że wiele osób postanowi pozostać w domach. Wiele osób zdecyduje się wybrać jakiś film na ten wieczór, a my mamy 5 propozycji, co można obejrzeć w sylwestra.

Sylwester 2020 będzie tak dziwny jak cały rok i nie da się na to za wiele poradzić. Jeżeli postanowiliście zostać w swoich domach, to z pewnością coś będziecie oglądać by się nie nudzić. Mamy 5 propozycji filmowych, które z pewnością przydadzą się w ten wieczór. Co warto obejrzeć w sylwestra?

Sylwester na lawecie. Jak Polacy chcą wykiwać rząd i obejść godzinę policyjną? Felieton "Będzie dobrze" Adama Federa odc. 178 [WIDEO]

Sylwester 2020 - 5 filmów, które warto obejrzeć w ten wyjątkowy wieczór

To subiektywny przegląd, jednak filmów przetestowanych i obejrzanych o początku do końca. Co warto obejrzeć w sylwestrową noc?

1. Borat 2 

Pierwsza część wywołała nie małe zamieszanie i wiele kontrowersji, dlatego oczekiwanie na drugą odsłonę było ogromne. Jest równie mocno jak przy pierwszej odsłonie, a niektóre pomysły czasami zakrawają o granice dobrego smaku. W końcu to Borat, nie może być inaczej. Drugą część zobaczycie na Amazon Prime.

2. The Dirt

Film pokazujący życie największych degeneratów rock and rolla, tak, tak, chodzi o Mötley Crüe. Ciężki, czasami zabawny, czasami smutny film o tym, jak wygląda wejście na sam szczyt i jak głośno wybrzmiewa upadek. Do tego scena z Ozzym i mrówkami... Nie spojlerujemy, zobaczcie sami. Produkcja dostępna na Netflixie.

3. Joker

Z pewnością warto przypomnieć sobie ten tytuł, który pod koniec 2019 roku zdominował box office. Inne spojrzenie na temat komiksowy i temat uniwersum DC. Nikt chyba też nie przypuszczał, że prawie do połowy 2020 roku te tytuł będzie w kinach. Wbrew pozorom pandemia pomogła jeszcze bardziej w sukcesie, który był pisany temu filmowi już przed premierą. Do tego, Joaquin Phoenix w głównej roli, czysta przyjemność z oglądania, dostępna na HBO GO.

4. Dżentelmeni

Filmy Guya Ritchie mają to do siebie, że albo się je uwielbia, albo totalnie nie czuje się tego klimatu. W tym wypadku, nie trzeba być przesadnym fanem reżysera, by wkręcić się w historię na ekranie. Tutaj akcja potrafi szybko się zmieniać, a to co jest głównym wątkiem, w pewnym momencie schodzi na dalszy plan i zostaje zastąpione czymś innym. Film zobaczycie na Player.pl w płatnym dostępie.

5. Na noże

Tutaj intryga wylewa się z ekranu i nie można oderwać wzroku od ekranu. Tyle się dzieje, że warto oglądać wszystko uważnie, bo jeśli ominiemy jakiś wątek, nie będziemy wiedzieli kto zabił. Reszta w filmie na HBO GO.