Sting wspomniał ostatnią trasę The Police, twierdząc, że była to tylko nostalgiczna podróż

i

Autor: screen: https://youtu.be/87_1W4P1F2A

Swedish House Mafia i Sting przedstawiają „Redlight”

2022-03-07 14:26

Takiego duetu chyba nikt się nie spodziewał. House'owe trio Swedish House Mafia połączyło siły ze Stingiem. Efektem współpracy jest piosenka „Redlight”, która zapowiada wyczekiwany przez fanów na całym świecie długogrający debiut supergrupy „Paradise Again”.

„Redlight” to klubowy utwór, w którym odświeżono jeden z najsłynniejszych refrenów w historii muzyki. Na potrzeby nagrania Sting przypomniał fragment „Roxanne” z repertuaru The Police. Piosence towarzyszy nasycony pulsującymi światłami teledysk.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Płyta „Paradise Again” ukaże się 15 kwietnia. Wcześniej muzycy zaprezentowali numery „It Gets Better”, „Lifetime (feat. Ty Dolla $ign & 070 Shake)”, a także „Moth To a Flame”, w którym gościnnie udziela się The Weeknd. W ramach promocji albumu 21 października 2022 roku Swedish House Mafia wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Warto przypomnieć, że podczas poprzedniego tournée formacji, „One Last Tour”, wyprzedało się wszystkie milion biletów.

Swedish House Mafia z okazji powrotu na scenę uświetniło okładkę „Billboard Magazine” i „Spin”. Zespół wystąpił również w programie Jimmy’ego Fallona oraz na imprezie poprzedzającej MTV VMAs. Niedawno trio otrzymało nominację do nagrody iHeartRadio.

"Euforia" - podobne seriale [Top 5]