Star-Lord jako Han Solo. Dzięki deepfake możemy zobaczyć, jak Chris Pratt sprawdziłby się w roli [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/g_XlAPQuK2A

Star-Lord jako Han Solo. Dzięki deepfake możemy zobaczyć, jak Chris Pratt sprawdziłby się w roli [WIDEO]

2021-02-02 9:52

Technologia deefake robi się coraz bardziej zaawansowana i wygląda na to, że niedługo może ona zdominować świat kina. Tym razem pokazano, co by było gdyby Hana Solo zagrał Chris Pratt.

Technologia deepfake coraz odważniej wchodzi w świat kina i wygląda na to, że niedługo może ona zdominować świat filmów. Dzięki niej możemy zobaczyć, co by było gdyby jakiś aktor wcielił się w kultową postać. Mówi się też, że dzięki tej technologii będzie można przywrócić na ekrany zmarłych aktorów, co budzi spore kontrowersje. Skupmy się jednak na pozytywnej stronie technologii, takiej jak ukazanie Chrisa Pratta jako Hana Solo.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Chris Pratt jako Han Solo? To możliwe dzięki technologii deepfake

Star-Lord jako Han Solo? To brzmi jak spełnienie marzeń wszystkich miłośników popkultury. Co najciekawsze, aktor pasowałby do roli słynnego przemytnika i z pewnością wielu fanów nie miałoby nic przeciwko. Dla tych, którzy nie mogą doczekać się Chrisa Pratta w roli Star-Lorda, przypominamy, że trwają prace nad filmem 'Thor Love and Thunder', gdzie mają pojawić się Strażnicy Galaktyki. Tymczasem, zobaczcie jak wygląda Chris w roli Hana Solo:

Gwiezdne wojny: jak dobrze znasz gwiezdną sagę?

Pytanie 1 z 11
Na jakiej planecie lądują droidy R2-D2 i C-3PO, który księżniczka Leila przekazała plany w części Nowa nadzieja?