Spider-Man: Bez drogi do domu: te rzeczy mogliście przegapić w zwiastunie

i

Autor: screen: https://youtu.be/rt-2cxAiPJk

Spider-Man. Bez drogi do domu: fani zauważyli pewną rzecz w zwiastunie. Czy to zdradza wielki SPOILER?

2021-11-17 14:31

Spider-Man. Bez drogi do domu, ma być filmem, który zrewolucjonizuje podejście do Kinowego Uniwersum Marvela, oraz do postaci Spider-Mana. W sieci pojawił się ostateczny trailer produkcji i jak zauważyli fani z Brazylii, coś zostało wycięte i widać to bardzo wyraźnie.

Na film 'Spider-Man: Bez drogi do domu', czekają wszyscy fani Kinowego Uniwersum Marvela, oraz miłośnicy przygód człowieka-pająka, którzy obserwują, jak obecnie rozwijana jest postać. Po zapowiedzi, która ukazała się na koniec lata, powstało wiele spekulacji i teorii, które tylko podgrzewają atmosferę. W końcu, na miesiąc przed premierą zaprezentowano nowy zwiastun, który pozostawia pewien niedosyt. Liczyliście na Spider-Manów z innych światów? Jest dowód, że mogli zostać wycięci ze zwiastunów.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Spider-Man. Bez drogi do domu: fani zauważyli pewną rzecz w zwiastunie. Czy to zdradza wielki SPOILER?

W brazylijskiej wersji trailera, na sam koniec możemy zobaczyć, gdy wrogowie lecą w stronę Spider-Mana, głowa Lizarda odchyla się, jakby została uderzona przez coś. Czy to dowód na to, że dodatkowych Spider-Manów wycięto z trailera? Wiele na to wskazuje, zobaczcie sami:

Odpowiedź uzyskamy dopiero w dniu premiery, także pozostaje nam czekać do 17 grudnia 2021 roku. Wtedy swoją premierę będzie miał film 'Spider Man. Bez drogi do domu'

Sonda
Które uniwersum komiksowe jest twoim ulubionym?