Shavo Odadjian o systuacji w SOAD: nikt nikomu nie zrobił nic złego, nie wiem czemu nie możemy nic nagrać

i

Autor: screen: https://youtu.be/CwaeaHm7juE

Shavo Odadjian o systuacji w SOAD: nikt nikomu nie zrobił nic złego, nie wiem czemu nie możemy iść dalej

2021-02-11 7:23

Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i gdy pojawiły się dwa premierowe numery, wszyscy myśleli, że w końcu uda się grupie nagrać cały krążek. Niestety, wygląda na to, że grupa nie zamierza nagrywać nowych rzeczy, co mocno smuci Shavo Odadjiana.

Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i gdy tylko pojawiły się dwa premierowe utwory zespołu, wszyscy zaczęli mieć nadzieję. Niestety, grupa nie bardzo chce nagrywać cały krążek, a wynika to z różnic artystycznych. O co dokładnie chodzi? To postanowił zdradzić Shavo Odadjian.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Nowa płyta System Of A Down coraz bardziej się oddala? Kilka szczegółów ujawnił Shavo Odadjian

W podcaście 'No Fuckin 'Regrets', prowadzonym przez frontmana Machine Head, Robba Flynna, Shavo Odadjian powiedział wprost, że czuje się bardzo smutny i sfrustrowany tym co dzieje się w zespole:

Jestem tym członkiem, który wciąż ma wszystkich za najlepszych przyjaciół, ale oni nie są najlepszymi przyjaciółmi dla siebie nawzajem. Mają różnice zdań i tym podobne. Potrafię zrozumieć każdego i powiedzieć:

'Człowieku, możemy to przezwyciężyć'. 

To nie jest duży problem - nikt nie uprawiał seksu z niczyją żoną, nikt nie zrobił żadnej z tych rzeczy, które mogą naprawdę zniszczyć związek. To tylko różnica zdań na temat jakiś rzeczy. Myślę, że powinni być w stanie rozwiązać ten problem. Niektórzy utknęli w tym, co mieliśmy, niektórzy chcą iść dalej, nie robiąc tego, co musieliśmy. Nie sądzę, że powinniśmy robić coś zupełnie innego; Myślę, że powinniśmy zrobić coś, z czym się gadzamy. Trudno nam uzgodnić kierunek.

Dla mnie jest to gorzkie, ponieważ widzę wszystkich i wszyscy myślą:

'Kochamy Shavo',

a ja:

'Ja też cię kocham', ale nie umiemy współpracować. (...)

Wszyscy żyjemy. Wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Przysięgam, kiedy toczą się rozmowy, jest to bardzo uzasadnione, bardzo dobre. Nikt się nie nienawidzi. Wszyscy są dla siebie bardzo uprzejmi. Serj i Daron, kiedy mówią, są dla siebie mili. Nikt siebie nie nienawidzi, nikt na siebie nie przeklina, nikt nie mówi 'pier*ol się', nikt nie mówi 'spieprzyłeś', 'zrobiłeś to'. 

Myślę, że na koniec, kiedy zestarzejemy się i posiwiejemy, spojrzymy wstecz i pomyślimy: „Pieprzyć to, byliśmy głupi”, że nie wykorzystaliśmy tego czasu i nie cieszyliśmy się dniami. Wierzę w czerpanie radości z życia we wszystkim, co robię i właśnie to robię - dlatego jestem dzisiaj tak zajęty.

Jak powiedziałem, mówię tutaj, nie wydarzyło się nic, czego nie można rozwiązać. Dlatego zawsze mam nadzieję. Robię wszystko, wiedząc, że System Of A Down nie jest martwy i nie umarł.

Cały podcast możecie sprawdzić poniżej:

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)