Sharon Osbourne oskarżona o rasizm i homofobie. Co się stało?

i

Autor: screen: https://youtu.be/XBxZ3pYRByY

Sharon Osbourne oskarżona o rasizm i homofobie. Co się stało?

2021-03-18 11:23

Mocne oskarżenia spadły ostatnio na żonę Ozzy'ego Osbourne'a, której zarzucono rasistowskie i homofobiczne zwroty do współpracowników w jednym z talent-show.

Yashar Ali, który współpracował z Huffington Post i New York, podzielił się niedawno doniesieniami, które usłyszał o pracowników popularnych talent-show. Dotyczą one zachowania Sharon Osbourne, wobec jej współpracowników i pracowników na planie telewizyjnych programów. 

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Sharon Osbourne poniżała swoich współpracowników? Tak wynika z medialnych doniesień

Sharon miała poniżać na tle rasowym Julie Chen, mówiąc o niej, że ma 'slanty eyes' (jest to obraźliwe określenie o osobie z oczami w kształcie migdałów). Do tego, współpracowniczka żony Ozzy'ego, Sara Gilbert, która jest lesbijką, miała być nazywana przez Sharon "ci*ko lizem' oraz 'rybojadem'. Gdy Yashar Ali poprosił o komentarz od Sharon, odpowiedziała jej agentka. W specjalnym oświadczeniu czytamy:

Jedyne, co jest gorsze od zdenerwowanego byłego pracownika, to zdenerwowany były gospodarz programu. Przez 11 lat Sharon była miła, przyjacielska i otwarta dla swoich współpracowników, urządzając im imprezy, zapraszając do swojego domu w Wielkiej Brytanii i robiąc im tyle przysług, że trudno je nawet wymienić. Sharon jest zniesmaczona i rozczarowana, ale definitywnie nie jest zaskoczona tymi kłamstwami i gorzkimi słowami, które są kierowane w jej stronę. Ona to przeżyje, podobnie jak wszystko inne w jej życiu, a jej serce nadal będzie pełne dobra i otwartości na innych. Sharon dziękuje też swojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za wsparcie.

Czy jakieś inne kroki zostaną poczynione w temacie Sharon? Tego nie wiadomo.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?