Sharon Osbourne ma koronawirusa. Czy Ozzy jest zagrożony?

i

Autor: screen: https://youtu.be/dBF78tA443A

Sharon Osbourne ma koronawirusa. Czy Ozzy jest zagrożony?

2020-12-16 9:02

Pandemia koronawirusa jest szczególnie groźna dla seniorów, którzy są w tak zwanej grupie ryzyka. W tej grupie znajduje się Ozzy Osbourne, który ma w ostatnim czasie również problemy ze zdrowiem. Okazało się, że Sharon Osbourne ma koronawirusa, jak obecnie czuje się wokalista?

Pandemia koronawirusa daje się mocno we znaki wszystkim, jednak musimy pamiętać o seniorach, którzy są w grupie ryzyka. We wspomnianej grupie znajduje się Ozzy Osbourne, który w ostatnich miesiącach ma również ogromne problemy ze zdrowiem. Okazało się, że żona artysty jest zarażona koronawirusem, o czym poinformowała w specjalnym oświadczeniu.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Sharon Osbourne ma koronawirusa! Jaki jest stan zdrowia Ozzy'ego?

Sharon przekazała informację o zakażeniu się koronawirusem poprzez social media. Jak napisała:

Chciałam podzielić się z Wami wieścią, że uzyskałam pozytywny wynik testu na COVID-19. Po krótkiej wizycie w szpitalu wracam do zdrowia w miejscu, które jest oddalone od Ozzy'ego. On otrzymał wynik negatywny.

Jak widać, Ozzy jest bezpieczny i może skupić się na nowym albumie, który podobno cały czas powstaje. Artysta zamierza skupić się na nagraniach, rekompensując fanom brak występów na żywo.