Gitarowy Rekord Świata 2021

i

Autor: Gitarowy Rekord Świata 2021 / mat. prasowe Gitarowy Rekord Świata 2021

Ruszyła rejestracja uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2021 - jak się zapisać?

2021-05-20 9:48

Gitarowy Rekord Świata 2021 zbliża się wielkimi krokami. To niezwykle popularne w Polsce wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu. Jak zawsze w biciu rekordu może wziąć udział każdy, ale wymaga to mimo wszystko formalnego zgłoszenia się poprzez odpowiedni formularz. Tegoroczna edycja zawita do roku do Pergoli, w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu i wiele wskazuje na to, że weźmie w niej udział jeszcze więcej uczestników niż przed rokiem.

Gitarowy Rekord Świata 2021 będzie wyróżniał się też na tle poprzednich edycji możliwością dołączenia do  zabawy online. Taka forma udziału w ustanawianiu kolejnego rekordy będzie traktowana na równi z fizyczną obecnością we Wrocławiu.

Gitarowy Rekord Świata 2021 - jak się zapisać

Gitarowy Rekord Świata 2021 - jak się zapisać. Właśnie nad tym zastanawiają się tysiące chętnych, którzy mają zamiar w tym roku nie tylko pograć na gitarze, ale tez przy tym przyczynić się do pobicia tego niezwykłego rekordu. Aby zadeklarować swój udział wystarczy odwiedzić stronę internetową zgloszenia24.pl. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 14.05.2021

Istnieje możliwość zapisania całych zespołów i grup zorganizować. Tu procedura jest nieco inna, ponieważ w takim przypadku należy skontaktować się bezpośrednio z organizatorami wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Jak już wiadomo, z powodu koronawirusa, wydarzenie odbędzie się równolegle w formie wirtualnej. Link do zapisów znajdziecie wchodząc na stronę www.heyjoe.pl.

Gitarowy Rekord Świata 2021 - informacje

Gitarowy Rekord Świata 2021 odbędzie się 19 czerwca 2021 we Wrocławiu. To już 19. edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Tym razem muzycy z całej Polski zagrają "Hey Joe" Jimiego Hendrixa. W tym rok wspólnie z uczestnikami zagrają gwiazdy i tym oto sposobem we Wrocławiu pojawią się m.in. Jan Borysewicz, Patrycja i Grzegorz Markowscy, Grzegorz Skawiński oraz Adam Palma i Krzesimir Dębski.

Sonda
Gitarowy Rekord Świata 2021 - weźmiesz udział?