Robert Fripp i Toyah  przebili samych siebie i scoverowali ZZ TOP [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/5k9T7PsMUBE

Robert Fripp i Toyah przebili samych siebie i scoverowali ZZ TOP [WIDEO]

2021-03-29 13:14

Robert Fripp i jego żona Toyah nie raz już zaskoczyli, prezentując covery znanych numerów w zabawny sposób. Tym razem pojawiła się przeróbka zespołu ZZ TOP, ale w zupełnie innym klimacie niż poprzednio. Można powiedzieć, że małżeństwo zaszalało.

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Po świetnie przyjętych coverach Black Sabbath, Led Zeppelin i Guns N’ Roses Metalliki czy Nirvany, przyszedł czas na małą zmianę konwencji. Fani specyficznego humoru małżeństwa mogą być spokojni, dalej jest absurdalnie, jednak teraz doszło trochę więcej elementów.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Robert Fripp i Toyah nadal przerabiają piosenki, ale teraz weszli na nowy poziom

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Tym razem jednak konwencja została udoskonalona i wyszło na to, że wesołe małżeństwo wchodzi w psychodeliczny klimat i to z muzyką ZZ TOP. Dodatkowo pojawiła się trzecia osoba, z resztą nie ma co spoilerować, zobaczcie sami:

Skąd w ogóle wziął się pomysł na tego typu covery? W wywiadzie dla 'Guardian' Toyah powiedziała bardzo szczerze, że chciała to zrobić dla swojego męża:

Siedziałam w domu z 74-letnim mężem, który coraz bardziej się wycofywał. Pomyślałam więc: „Nauczę go tańczyć”. I stało się to moim wyzwaniem.

Robert co prawda nie nauczył się tańczyć, przynajmniej nie widać tego na nagraniach małżeństwa.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny