Polscy fani Korna walczą o życie 9-letniej Angeliki. Na licytację trafiły kostki, pałeczki i wiele innych rzeczy z podpisami członków zespołu

i

Autor: FOTO: Dominik Pajewski

Polscy fani Korna walczą o życie 9-letniej Angeliki. Na licytację trafiły kostki, pałeczki i wiele innych rzeczy z podpisami członków zespołu

2021-03-26 13:27

Fani Korna są bardzo silną grupą na całym świecie i również w Polsce mamy silną reprezentację. Gdy potrzebna jest pomoc, miłośnicy amerykańskiej grupy reagują momentalnie, a tym razem chodzi o życie 9-letniej Angeliki. Na specjalne aukcje, trafiły rzeczy, które są bardzo wyjątkowe.

Fani Korna nie raz zaskoczyli zespół swoimi akcjami, a polska grupa miłośników zespołu wiele razy pokazywała, że potrafi zrobić wiele fajnych rzeczy, by stworzyć świetną atmosferę na koncercie. Tym razem fani postanowili zebrać wszystkie siły i pomóc 9-letniej Angelice, która walczy o życie.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Polscy fani Korna postanowili pomóc 9-letniej Angelice. Na aukcje trafiły wyjątkowe rzeczy grupy Korn z podpisami

Jak czytamy w opisie zbiórki na rzecz Angeliki:

Andzia ma 9 lat. Ma w główce 3 guzy – glejaki. Znacznie się powiększyły, dwa uciskają nerwy wzrokowe, jeden znajduje się na skrzyżowaniu nerwów i uciska przysadkę, Angelika w szybkim tempie traci wzrok. Chemia to niestety za mało, żeby pokonać chorobę. Angelika zakwalifikowała się do leczenia protonowego w USA. To jedyna szansa, aby uchronić ją przed ślepotą i dalszą progresją choroby. Rodzicom Andzi potrzebny jest minimum milion złotych.

Polscy fani Korna postanowili pomóc, przekazując na licytacje wyjątkowe rzeczy zespołu. Można wylicytować kostki, pałeczki, naciągi, flagi, książki i to wszystko z autografami muzyków zespołu!

Korn - gadżety

i

Autor: Materiały prasowe Materiały prasowe
Korn - gadżety 2

i

Autor: Materiały prasowe
Korn - gadżety 3

i

Autor: Materiały prasowe

Jak podkreślają fani, to nie koniec wyjątkowych gadżetów:

Mogą pojawić się jeszcze pałeczki Raya lub Vinniego Paula, setlisty (również z autografami), kostki innych zespołów np. Ghost, Machine Head, Septicflesh, Seether i wiele innych, płyty z autografami Korn lub Slipknot.

Oficjalną stronę zrzutki dla Angeliki znajdziecie TUTAJ

Grupa Facebookowa, gdzie dostępne są wyjątkowe gadżety Korn, znajdziecie pod tym adresem

Korn - gadżety 4

i

Autor: Materiały prasowe