Rick Rubin stanie przed sądem. Wszystko przez pandemię koronawirusa

i

Autor: screen: https://youtu.be/hByRgNaneTU screen: https://youtu.be/hByRgNaneTU

Rick Rubin stanie przed sądem. Wszystko przez pandemię koronawirusa

2020-12-14 9:18

Ekscentryczny Rick Rubin, jest postacią w świecie muzyki, dzięki której wydarzyło się wiele dobrego. Teraz legendarny producent ma kłopoty i musi stanąć przed sądem, a wszystko to przez pandemię koronawirusa.

Postać Ricka Rubina jest niesamowicie ważna dla świata muzyki i spokojnie można stwierdzić, że gdyby nie wkład Ricka, wiele płyt nie powstałoby. Producent pracował między innymi nad takimi albumami jak 'Reign In Blood' Slayera, 'Californication' RHCP, debiut System Of A Down, '13' Black Sabbath i wielu innych. Niestety, słynny producent może mieć poważne problemy, a wszystko to przez pandemię koronawirusa.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Rick Rubin ma problemy przez pandemię koronawirusa. O co chodzi?

Słynny producent został zauważony, gdy spacerował po plaży Anini na wyspie Kauai. Wszystko działo się 2 września 2020 roku i generalnie, nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że każdy kto przybywa na wyspę, zobowiązany jest do przymusowej, 2-tygodniowej kwarantannie. Rick zignorował nakaz i teraz stanie przed sądem, a jak podaje CNN, według lokalnego prawa za złamanie przepisu, grozi kara 5 tysięcy dolarów grzywny lub pozbawienie wolności. Dowodem jest nagranie video i nie ma tutaj dyskusji na ten temat i Rickowi ciężko będzie się wymigać.