Rammstein wchodzi we współpracę z Balenciagą! W sprzedaży ekskluzywna kolekcja, gdzie koszulka kosztuje 650 euro!

i

Autor: screen: https://youtu.be/z0NfI2NeDHI

Rammstein wchodzi we współpracę z Balenciagą! W sprzedaży ekskluzywna kolekcja, gdzie koszulka kosztuje 650 euro!

2021-04-15 10:23

Zespół Rammstein od dawna uznawany jest za jeden z największych zespołów metalowych, który każde swoje działania, obraca w sukces. Tym razem grupa weszła we współpracę z hiszpańską marką Balenciaga, tworząc ekskluzywny zestaw ciuchów i akcesoriów oraz playlist muzycznych. Ceny są zawrotne, bo za koszulkę trzeba dać nawet 650 euro!

Zespół Rammstein jest od dawna uznawany za jedną z największych grup metalowych na świecie i prawdopodobnie nic już tego nie zmieni. Wiadomo, że duże zespoły wchodzą we współpracę z różnymi markami, które wypuszczają limitowane dropy ciuchów, nawiązujące do twórczości lub konkretnego albumu. Mieliśmy już współpracę Supreme z Black Sabbath, Converse z Ozzym Osbournem, czy Vans z Metalliką. Rammstein postawili na duży luksus i weszli we współpracę z hiszpańską marką Balenciaga, która zaprojektowała specjalny merch inspirowany grupą. Warto jednak dodać, że jest to opcja mocno ekskluzywna, bo zwykły t-shirt kosztuje nawet 650 euro!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein x Balenciaga - ekskluzywna kolekcja trafiła do sprzedaży. Za koszulkę trzeba dać nawet 650 euro

Limitowany zestaw ciuchów i akcesoriów, składa się z ubrań unisex, w tym bluz z kapturem, koszulek, czapek, toreb i płaszcza przeciwdeszczowego. Przedmioty będą dostępne zarówno w sklepach, jak i online. Według informacji, wizerunek zespołu na ubraniach i akcesoriach jest odrzutem z sesji zdjęciowej, którą zrobili przy okazji zdjęć do ostatniej płyty. Warto jednak się nastawić na to, że kolekcja nie jest na każdą kieszeń... Za koszulkę z wizerunkiem zespołu, trzeba zapłacić nawet 650 euro! Całą kolekcję możecie zobaczyć tutaj.

Ponadto Balenciaga Music jest oficjalnym patronem list odtwarzania w Apple Music. Pod kierownictwem dyrektora kreatywnego marki Demna Gvasalia stworzono playlistę, która zawiera kilka piosenek Rammstein, a później sam zespół wybrał muzykę na swoją playlistę. Czyni to z nich pierwszą grupę, która faktycznie utworzyła listę piosenek dla Balenciaga Music.

Wśród artystów znajdziemy takich wykonawców jak: SlipknotKornLed ZeppelinNine Inch NailsArctic Monkeys i inni. Playlistę znajdziecie tutaj.

Rammstein obecnie pracują nad nową płytą, która prawdopodobnie pojawi się jeszcze w tym roku

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat