Produkcje Marvela nie będą trafiać do kin? Szef Marvel Studios stawia na streaming

i

Autor: Screen: https://youtu.be/UhVjp48U2Oc Screen: https://youtu.be/UhVjp48U2Oc

Produkcje Marvela nie będą trafiać do kin? Szef Marvel Studios stawia na streaming

2020-12-23 10:18

Pandemia koronawirusa uderzyła mocno w cały świat, jednak szczególnie dotkliwie odczuwa to branża rozrywkowa. Kina są zamknięte do odwołania, przez co wstrzymane są premiery filmowe. Odczuwa to także Marvel Studios, które zaczyna stawiać na streaming.

Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie cały świat, a skutki ograniczeń odczuwalne są najbardziej w branży rozrywkowej, która przez obostrzenia, nie może nic zrobić. Oczywiście, razem z zamknięciem kin, wstrzymane zostały premiery filmowe, a często nowe produkcje możemy zobaczyć w serwisach streamingowych. To właśnie tam szef Marvel Studios widzi przyszłość.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Filmy Marvel Studios będą trafiały głównie do streamingu?

W wywiadzie dla magazynu 'Emmy', szef Marvel Studios, Kevin Feige stwierdził, że przyszłością dla nowych produkcji jest streaming:

Streaming to 100 procent przyszłości, tam widzowie chcą oglądać filmy. Mam nadzieję, że będą też chcieli oglądać nasze seriale. Czegoś takiego jak „WandaVision” nie da się przełożyć na film. Chodzi się do kina, żeby oglądać coś, czego nie ma w streamingu, ale, oczywiście, wszystko i tak trafi w do streamingu.

Przypomnijmy, że Marvel miał zamiar wypuścić w 2020 roku film o Czarnej Wdowie, jednak z powodu pandemii postanowiono przełożyć termin premiery na maj 2021. Nowa odsłona Spider-Mana jest planowana na koniec 2021 roku, czyli wtedy, gdy być może będzie już spokojnie w temacie koronawirusa.