Kuchnia azjatycka

i

Autor: Pixabay

Powiedz nam dlaczego jesteś fanem azjatyckiej kuchni i zgarnij voucher od Eski ROCK

2022-04-25 8:00

Azjatycka kuchnia spełnia wszystkie współczesne wymagania kulinarne: jest prosta, niesamowicie aromatyczna i zazwyczaj niskokaloryczna. Niektóre pozycje to niebo dla podniebienia! Jeżeli lubicie takie smaki, to możecie zgarnąć voucher do jednej z lepszych restauracji!

Wygraj voucher do azjatyckiej restauracji od Eski ROCK! Azjatycka kuchnia pachnie egzotycznymi przyprawami, a jej smaki błyskawicznie przenoszą nas w odległe zakątki świata. To idealna propozycja na wieczór z przyjaciółmi, lunch do pracy, a nawet szybką przekąskę. Dalekowschodnie potrawy sprawdzają się praktycznie na każdą okazje, a przepisów na stworzenie wyjątkowych smakołyków jest naprawdę wiele! Jeżeli lubicie azjatycką kuchnie, to mamy dobrą wiadomość. Teraz możecie zgarnąć voucher do jednej z najlepszych restauracji!

Wywiadówka - Tester Gier

Jesteś fanem azjatyckiej kuchni? Zgarnij voucher od Eska ROCK!

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać voucher o wartości 200 zł, wystarczy odpowiedzieć kreatywnie na pytanie "Dlaczego jesteś fanem kuchni azjatyckiej?". Zgłoszenia można wysyłać za pomocą Messengera, a prowadzący audycję (między godz. 9:00 a 10:00) skontaktują się na antenie z autorem najciekawszych odpowiedzi nagradzając go voucherem.

Sonda
Jaką kuchnie lubisz najbardziej?

AZIA Concept - jedyna taka restauracja w Polsce!

AZIA Concept to jedyna i unikalna na skalę Polski restauracja, gdzie na powierzchni ok. 1200 metrów2 spotykają się smaki i aromaty kuchni Dalekiego Wschodu. Kucharze z najodleglejszych krajów Azji, przygotowują dania według oryginalnych przepisów z najwyższej jakości składników. Dzięki połączeniu nowoczesnej kuchni azjatyckiej, serwowanej w przestronnie urządzonych wnętrzach na oryginalnej azjatyckie ceramice, można wybrać się w niezapomnianą podróż po smakach Tajlandii, Chin oraz Japonii.