Postmodern Jukebox w Polsce - ogłoszono 4 koncerty

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/LiveNationPL/videos/887098921870061/

Postmodern Jukebox w Polsce - ogłoszono 4 koncerty

2021-05-21 12:06

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox świętuje światową trasą koncertową “The Grand Reopening”, która rozpocznie się jesienią 2021 roku. Grupa pojawi się w Polsce 4 razy! Kiedy i gdzie będzie można usłyszeć grupę?

Po długim oczekiwaniu fenomen pop-jazzu wraca do grania na żywo. Trasa koncertowa, która ma objąć Stany Zjednoczone, Kanadę, Wielką Brytanię i Europę będzie nowym świętem “Ryczących lat 20-tych”.

Na początku ubiegłego roku pop-jazzowy fenomen Postmodern Jukebox ogłosił celebrację szalonych lat 20-tych w nowym tysiącleciu, obiecując publiczności w całym kraju i na całym świecie „najbardziej sensacyjną imprezę lat 20-tych od czasów Wielkiego Gatsby’ego”.

Cóż, wszyscy wiemy, co stało się później. Zaledwie po siedmiu występach od rozpoczęcia trasy Welcome to the Twenties 2.0, twórca PMJ, Scott Bradlee, odwołał resztę koncertów i podjął decyzję o przełożeniu pozostałych dat – wiele z nich zostało wyprzedanych – ponieważ globalna pandemia zdominowała naszą rzeczywistość, wyciszając muzykę na żywo na ponad rok. Tej jesieni wyczekiwanie w końcu dobiegło końca i Postmodern Jukebox, zmieniający czas kolektyw muzyczny, znany z umieszczania „muzyki pop w wehikule czasu”, ma ponownie ożywić lata 20-te! Rozpoczęta we wrześniu trasa The Grand Reopening Tour przywróci PMJ do żądnych muzyki publiczności w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Europie, wykonując największe hity muzyki współczesnej w klasycznym stylu minionych epok.

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

Tej jesieni wyczekiwanie w końcu dobiegło końca i Postmodern Jukebox, zmieniający czas kolektyw muzyczny, znany z umieszczania „muzyki pop w wehikule czasu”, ma ponownie ożywić lata 20-te! Rozpoczęta we wrześniu trasa The Grand Reopening Tour przywróci PMJ do żądnych muzyki publiczności w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Europie, wykonując największe hity muzyki współczesnej w klasycznym stylu minionych epok.

Postmodern Jukebox w Polsce na czterech koncertach! Gdzie i kiedy pojawi się grupa?

Zespół zagra 11, 12, 13, 14 i 15 czerwca 2022 w Starym Maneżu, Klubie Studio, Klubie Stodoła oraz Centrum Koncertowym A2. Bilety od 129 zł do 149 zł znajdziecie na oficjalnej stronie Live Nation.