Chłopaki nie płaczą

i

Autor: CANAL+ Polska

KOMEDIOWA UCZTA

Polskie komediowe klasyki na święta w TV! Kiedy i gdzie obejrzeć kultowe filmy?

2023-12-03 16:39

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Zoom TV przygotował komediową ucztę, czyli wyjątkowe zestawienie kultowych filmów, które od lat bawią kolejne pokolenia Polaków. W święta widzowie zobaczą "Rozmowy kontrolowane", "Chłopaki nie płaczą", a nawet "Fuksa" i "Sztos". Idealna alternatywa dla Kevina i spółki!

Święta mogą być nie tylko radosne – mogą też być naprawdę zabawne! W wigilijny wieczór w Zoom TV widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszą komedię o stanie wojennym, czyli "Rozmowy kontrolowane" z wybitnym Stanisławem Tymem w głównej roli. Z kolei późnym wieczorem na antenie stacji pojawi się film "Chłopaki nie płaczą", czyli naszpikowana kultowymi cytatami pozycja obowiązkowa z legendarnymi kreacjami Cezarego Pazury, Bohdana Łazuki, Macieja Stuhra, Michała Milowicza i Mirosława Zbrojewicza. To jednak nie wszystko!

Nie tylko "Skazany na śmierć". Oto najlepsze seriale, które dzieją się w więzieniu! | To Się Kręci #24

Komediowe święta po polsku w Zoom TV. Co i kiedy obejrzymy?

Poza wspomnianymi już "Rozmowami kontrolowanymi" oraz legendarnym klasykiem "Chłopaki nie płaczą" zobaczymy także "FUKS". To jedna z najpopularniejszych polskich komedii gangsterskich końca lat 90-tych! Genialne dialogi i wielkie emocje gwarantują tutaj Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency i Agnieszka Krukówna. Z kolei Komediowe Święta po polsku w Zoom TV zakończy film "Sztos", czyli debiut reżyserski aktora Olafa Lubaszenki z Cezarym Pazurą i Janem Nowickim w rolach głównych. Kiedy dokładnie będzie można obejrzeć wszystkie wymienione tytuły? Harmonogram emisji przedstawia się następująco:

  • 24 grudnia, godz. 20:00 - "Rozmowy kontrolowane"
  • 24 grudnia, godz. 22:00 - "Chłopaki nie płaczą"
  • 25 grudnia, godz. 20:00 - "Fuks"
  • 26 grudnia, godz. 20:00 - "Sztos"
Źródło: Polskie komediowe klasyki na święta w TV! Kiedy i gdzie obejrzeć kultowe filmy?