Paris Jackson pozdzierała sobie palce, grając na gitarze! Prawdziwa gwiazda rocka?

2021-01-27 18:02 es
Paris Jackson i Gabriel Glenn
Autor: Everett Collection/East News

Niedawno Paris Jackson udowodniła, że jest córką swojego ojca. Wydała pierwszy album! W listopadzie córka Michaela Jacksona wypuściła Wilted. Teraz wiemy, że poświęca muzyce cały swój czas i... zdrowie. Paris Jackson opublikowała zdjęcie pozdzieranych palców. AŁĆ!

Do tej pory Paris Jackson była znana głównie jako córka Michaela Jacksona. Do tego dochodziło bycie celebrytką i raz po raz udział w jakichś skandalach.

Jednak teraz 22-latka zajęła się swoją karierą. Genów się nie oszuka! Paris Jackson nagrała płytę. W listopadzie córka Michaela Jacksona wydała swój debiutancki album - Wilted.

Po jej ostatnim wpisie na instastories wiemy, że muzyka to nie tylko chwilowa zachcianka. Paris Jackson poświęca jej sporo czasu!

ESKA XD #014

Paris Jackson pokazuje poranione palce

Sztuka czasami wymaga poświęceń... Przekonał się o tym każdy, kto przez kilka godzin grał na gitarze. Po pewnym czasie opuszki palców bardzo bolą od naciskania na struny. Coś o tym wie Paris Jackson!

Gwiazda pokazała swoim ponad 3,6 milionom obserwujących, co stało się z jej palcami od grania na gitarze. Opuszki gwiazdy wyglądają jak starte!

Najwyraźniej jednak Paris Jackson nie zamierza rozpaczać z tego powodu. Do zdjęcia dorzuciła zabawnego gifa z kotem grającym na gitarze.

Wygląda na to, że w nowym roku ostro pracuje nad kolejną muzyką! Czekacie?

Paris Jackson
Autor: instagram.com/stories/parisjackson