Ozzy Osbourne usłyszał swoją piosenkę, zsamplowaną w hip-hopowym numerze. Reakcja jest bezcenna

i

Autor: screen: https://youtu.be/dBF78tA443A

Ozzy Osbourne usłyszał swoją piosenkę, zsamplowaną w hip-hopowym numerze. Reakcja jest bezcenna [WIDEO]

2021-02-15 9:32

Ozzy Osbourne jest inspiracją dla wielu artystów, a często muzycy hip-hopowi sięgają po numery wokalisty, używając fragmentów jako sampli. Jak na tego typu zabiegi reaguje Ozzy? Okazuje się, że reakcja jest bezcenna.

Piosenki Ozzy'ego Osbourne'a i Black Sabbath często są inspiracją dla artystów hip-hopowych, którzy wybierają najlepsze fragmenty piosenek i wykorzystują je jako sample w swoich utworach. Jak na takie coś reaguje sam zainteresowany? Okazuje się, że reakcja Ozzy'ego jest bezcenna!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Ozzy reaguje na swój numer w piosence hip-hopowej. Mina jest bezcenna

Jeżeli myśleliście, że Ozzy śledzi wszystko co dzieje się z jego muzyką, to musimy was wyprowadzić z błędu. Artysta nie do końca wie co dzieje się z jego numerami i gdy usłyszał sampel swojej piosenki w hip-hopowym numerze, był mocno zaskoczony. Z resztą, zobaczcie sami, bo reakcja jest bezcenna!

Przypomnijmy, że Ozzy pracuje nad nowym albumem, na którym usłyszymy między innymi Roba Trujillo z Metalliki, który grał lata temu z Ozzym. Premiera krążka planowana jest na 2021 rok, jednak nie poznaliśmy innych szczegółów.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?