Ozzy Osbourne ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej mu się pracowało

2019-11-07 12:58
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=GRqpOhkdhTM

Ozzy Osbourne przez lata swojej kariery, współpracował z najróżniejszymi i najlepszymi muzykami. Artysta ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej pracowało mu się na przestrzeni lat.

Ozzy Osbourne ma na swoim koncie wiele płyt, które przeszły do historii rocka i na których pojawiali się świetni muzycy. Oczywiście, u boku Ozza pojawiali się także fenomenalni gitarzyści, którzy tworzyli idealny duet z wokalistą. Którą współpracę Ozzy wspomina najlepiej?

BYLI CZŁONKOWIE KISS POJAWIĄ SIĘ NA WYJĄTKOWYM KONCERCIE POŻEGNALNYM


Ozzy Osbourne ujawnił, z którym gitarzystą najlepiej mu się pracowało

W trakcie sesji Q&A, która dotyczyła nowej edycji 'See You On The Other Side', zapytano o gitarzystę, z którym najlepiej się pracowało Ozzy'emu. Wokalista odpowiedział bez namysłu:


Randy Rhoads był najlepszy. Randy był najbardziej wykształcony muzycznie, potrafił komponować, czytać muzykę, grać, nauczał w szkole swojej matki i miał cierpliwość do pracy ze mną.

Potem był Jake E. Lee, kolejny wspaniały gitarzysta. Ale Zakk to coś zupełnie innego. Facet robi się coraz szybszy. Zakk grał ze mną dłużej niż jakikolwiek inny gitarzysta i jest jednym z najwspanialszych przyjaciół, jakich mam. Jest dla mnie jak członek rodziny. Jeśli czegoś potrzebuję, mogę zadzwonić do niego w każdej chwili, a on powie będę za pięć minut. I vice-versa. Zakk potrafi ciężko harować.

ZENEK KUPATASA - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]


Ozzy Osbourne zbiera obecnie siły na trasę w 2020 roku, która ma odbyć się razem z Judas Priest. Jak zapewnia wokalista, ma też nagrany nowy album, który w dużej mierze ma być eksperymentalny. Ostatnim krążkiem Ozzy'ego jest 'Scream' z 2010 roku