zestawienie

Oto TOP 10 polskich autorów i autorek kryminałów! Nie mają sobie równych

2024-05-15 16:05

Trudno o lepszą receptę na udany czas wolny niż relaks z dobrą książką. Tylko co wybrać? Mamy listę nazwisk, które miłośniczki i miłośnicy kryminałów powinni znać i stanowią idealny pomysł na czytelniczy cykl. Po 1 książce od każdego z nich i cała panorama stylów opowiadania oraz barwnych historii przed Wami. Szczególnie, że powiedzmy sobie szczerze - każda okazja do czytania jest dobra!

Czytanie jest dobre na wszystko, prawda? To od lat jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu i zrelaksowanie się. W Polsce od niedawna dużym zainteresowaniem cieszą się targi książki, na których w okazyjnej cenie zakupić można różne pozycje, posłuchać prelekcji, a co najważniejsze spotkać ulubionych autorów i autorki i zdobyć ich autograf.

Targi książki i mediów VIVELO 2024: Agata Passent Cały wywiad

Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 - kiedy i gdzie się odbędą?

Jednym z tego typu wydarzeń są Targi Książki i Mediów VIVELO. Pierwsza edycja Targów odbyła się w 2023 roku na PGE Narodowym. Wydarzenie odwiedziło blisko 40 tys. osób. Targi okazały się wielkim sukcesem, nic więc dziwnego, że w tym roku całość powraca! Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 odbędą się na PGE Narodowym i potrwają cztery dni - od 16 do 19 maja.

Polscy autorzy i autorki kryminałów - sprawdź listę tych najpopularniejszych!

Również i w tym roku z pewnością znajdą na nich coś dla siebie fani i fanki kryminałów. A których rodzimych ich twórców i twórczynie zaliczyć można do grona tych najpopularniejszych? Sprawdź galerię na samej górze!

Jakich zespołów słucha Stephen King? Sprawdź: