Jimmy Kimmel

i

Autor: Chris Pizzello/Invision/East News

OSCARY

Oscary 2024 - prowadzący ogłoszony! Kto tym razem poprowadzi galę?

2023-11-16 11:00

Kto poprowadzi Oscary 2024? Nadchodząca gala będzie niezwykle wyjątkowa. W tym roku zobaczyliśmy wiele świetnych tytułów i kreacji aktorskich, więc rywalizacja o złotego rycerzyka zapowiada się bardzo emocjonująco. Co ciekawe! Wiemy już, kogo zobaczymy w roli hosta i zabawiacza imprezy. Tutaj raczej bez niespodzianek.

Nadchodzi 96. gala rozdania nagród Akademii Filmowej. Już 10 marca 2024 roku wszystkie oczy będą zwrócone w kierunku czerwonego (lub szampańskiego) dywanu w Los Angeles. Ceremonia odbędzie się klasycznie w słynnym i legendarnym Dolby Theatre, a całość będzie transmitowana prosto przez odbiorniki stacji ABC. Już nie możemy się doczekać tej zaciętej walki o Oscary, szokujących kreacji gwiazd, kolejnych wpadek i gorących momentów.

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Kto prowadzi Oscary 2024? Tak, znowu on!

To już żadna tajemnica. Oscary 2024 poprowadzi Jimmy Kimmel, dla którego będzie to już czwarte wystąpienie w roli prezentera. Przypomnijmy, że pierwszy raz pojawił się jako host w 2017 roku, później w 2018 i 2023 roku. Jedni się tego spodziewali, inni nie. Pojawiają się nawet głosy, że zapowiada się kolejna porcja "grzecznych" żartów i nuda na całego. Nie można Kimmelowi zarzucić za to braku doświadczenia i profesjonalizmu. Czy znowu wleci na scenę ze spadochronem lub będziemy świadkami kolejnej wpadki z kopertą, jak to miało miejsce z "La La Land" i "Moonlight"? Przekonamy się już 10 marca.

Źródło: Oscary 2024 - prowadzący ogłoszony! Kto tym razem poprowadzi galę?