Oscar - zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay Statuetka Oscara

OSCARY 2021 odbędą się w tradycyjnej formie. Jaki plan mają organizatorzy?

2020-12-04 10:41

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, jednak pojawia się światełko na horyzoncie. Organizatorzy Oscarów ogłosili, że edycja 2021 odbędzie się w tradycyjnym stylu. Jaki jest pomysł na nową odsłonę gali?

Mimo panującej pandemii koronawirusa, imprezy i różnego rodzaju wydarzenia odbywają się, z tym, że są one w odsłonach wirtualnych, bez udziału publiczności. Oragnizatorzy Oscarów 2021 zapewniają, że najbliższa edycja odbędzie się w tradycyjnej formie, z udziałem publiczności. Jaki jest plan na Oscary 2021?

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Oscary 2021 odbędą się w tradycyjnej formie! Co wiemy o imprezie?

Organizatorzy zapewniają, że Oscary 2021 odbędą się z udziałem publiczności i gwiazd, jednak nie jak zwykle w lutym, a 25 kwietnia. Tak wygląda rozpiska całego harmonogramu:

1-5 lutego – wstępne głosowanie9 lutego – oscarowe shortlisty5-10 marca – wybór nominowanych15 marca – OGŁOSZENIE NOMINACJI OSCAROWYCH15-20 kwietnia – ostatecznie głosowanie na zwycięzców25 kwietnia – CEREMONIA OSCAROWA

Wydarzenie ma odbyć się tradycyjnie w Dolby Theatre w Hollywood, jednak nie wiadomo czy publiczność będzie mogła zająć wszystkie miejsca.

Polskim kandydatem do Oscara jest film ''Śniegu już nigdy nie będzie'' w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta