Ochroniarze podczas koncertów i ich reakcje na muzykę. To nagranie poprawi wam dzień [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=qq7dZJKrqIM

Ochroniarze podczas koncertów i ich reakcje na muzykę. To nagranie poprawi wam dzień [WIDEO]

2021-04-12 11:11

Koncerty są obecnie bardzo odległą perspektywą i musimy przeczekać, aż w końcu będzie można poszaleć pod sceną. Warto sobie przypomnieć koncertowe szaleństwo, a także ochroniarzy, którzy nie tylko pilnują bezpieczeństwa, ale także często równie dobrze się bawią do muzyki artystów.

Przez pandemię koronawirusa, ciężko myśleć o koncertach, które niestety cały czas nie są możliwe i wygląda na to, że trochę jeszcze czasu zajmie, zanim pójdziemy na duży, stadionowy koncert. Brakuje tego specyficznego klimatu, tłumu i szaleństwa, które często udziela się także ochroniarzom! Możecie przypomnieć sobie pewien film, który rok temu trafił do sieci, pokazując jak dobrze bawi się ochrona.

Co tam w środku gra? - Kult

Ochroniarze na koncertach też się dobrze bawią! To nagranie poprawia humor

Jest koncert, a oni stoją z kamiennymi wyrazami twarzy w fosie i pilnują tych, którzy zlatują z fali lub obserwują czy komuś nie trzeba pomóc w pierwszym rzędzie. Czasami jednak, atmosfera jest tak dobra, że trudno się opanować i głowa sama się buja. No nie da się czasami nie ruszyć, chociaż bywają takie koncerty, gdzie ochroniarze są w szoku, że taka muzyka może się komuś podobać. Niezależnie od gustów, warto zobaczyć 10 reakcji ochroniarzy na koncertach, które umieścił Loudwire, wspominając jednocześnie świetne koncerty. Miejmy nadzieję, że w krótce wrócimy pod scenę.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]