Obcy dostanie swój serial! Przy projekcie, nie ma Ridleya Scotta

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=3YTIMGmZUr4

Obcy dostanie swój serial! Przy projekcie nie ma Ridleya Scotta

2020-12-11 11:38

Uniwersum Obcego zostało w ostatnich latach mocno nadszarpnięte i niektórzy fani stracili już nadzieję, że może ukazać się coś dobrego ze słynnym Ksenomorfem. Po wielu plotkach, w końcu potwierdzono aktorski serial w łynnym uniwersum!

Uniwersum Obcego nie ma się w ostatnich latach za dobrze, a to z powodu słabych filmów, które realizował Ridley Scott. Niestety 'Prometeusz' i 'Obcy: Przymierze' nie spełniły oczekiwań i chyba każdy wolałby o nich zapomnieć. Jest jednak nadzieja i światełko w tunelu, bo oficjalnie ogłoszono, że powstanie serial w uniwersum Obcego!

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Serial z uniwersum Obcego oficjalnie ogłoszony! Kiedy możemy się go spodziewać?

Za sterami reżysera stanie Noah Hawley, twórca takich seriali jak 'Legion' czy 'Fargo'. i to tyle co wiadomo na temat obsady i twórców. Jedno co jeszcze ujawniono, to fakt, że akcja ma rozgrywać się na Ziemi, a premiera ma odbyć się na platformie Hulu. Nie podano kiedy miałaby się odbyć premiera oraz ile sezonów będzie miał serial. Jest to jednak dobra informacja, ponieważ serial w uniwersum Obcego to potężny krok dla mocno zaniedbanego uniwersum.